Баннер
Главная Новини Вітання з Днем скловиробника - 2018!
Вітання з Днем скловиробника - 2018!
Автор: Пресс-служба   
16.11.2018 09:25

   19 листопада ми традиційно святкуємо одне з найголовніших для підприємства свят – День скловиробника!

 

   Ізюмське оптичне скло нараховує вікову історію. Саме 100 років тому на схилах Крем’янця почали будуватися перші приміщення заводу оптичного скла, в тому числі – скловарні печі.

  

   Перші скловиробники заступили на робочу вахту та розпалили полум’я печей, в горнилах яких почала народжуватися та народжується донині гордість підприємства – вітчизняне оптичне скло!

 

   З шаною, повагою та вітаннями звертаюся  сьогодні  на адресу митців скловарної продукції Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод».

 

 

   Саме Ви, продовжувачі заводських традицій, є найпитомішим надбанням підприємства,  саме завдяки Вашій праці завод тримає оберти та набирає міць і потужність, саме дякуючи Вашій праці посилюється обороноздатність нашої держави. Наразі Ви є локомотивом  спільних проектів з європейськими партнерами та виходу продукції підприємства на європейські ринки.

 

   Ваша діяльність є вагомим внеском у розвиток економіки Ізюмщини та держави. Ваша сумлінна праця, високий професіоналізм, відповідальність, міцні традиції та новаторські ідеї – запорука конкурентоспроможності галузі.

 

   Щиро зичу всім представникам трудового колективу міцного здоров’я, трудового довголіття, нових звершень та виробничих перемог. Впевнений, що стабільний розвиток підприємства є надійною запорукою впевненості працівників у майбутньому, є міцним базисом повноцінного родинного достатку та благополуччя.

 

   Бажаю здійснення всіх проектів та втілення мудрих і цікавих рішень.

 

   Зі святом Вас!

 

   З повагою, директор ДП ІПЗ С.В. Філоненко

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua