Баннер
Главная Новини Гідно тримаючи звання Ізюмських приладобудівників
Гідно тримаючи звання Ізюмських приладобудівників
Автор: Пресс-служба   
19.10.2018 14:43

 

    

 

   Традиційно, в жовтні місяці, Міжнародний виставковий центр, що в місті Києві, гостинно відчиняє двері для виставки «Зброя та Безпека».

 

    Цього року захід проходив з 9 по 12 жовтня і на ньому було презентовано широкому загалу продукцію підприємств вітчизняного ОПК, в тому числі і ДП «Ізюмський приладобудівний завод».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

  

   Очолював делегацію підприємства директор заводу Сергій Філоненко.

 

   Серед низки переговорів найбільш активним було спілкування з європейськими партнерами.

 

 

 

 

 

 

     Скажімо, представники польської  РСО S.A. висловили зацікавленість в спільній роботі з ДП ІПЗ на міжнародних ринках. Про це виданню DEFENSE EXPRESS /джерело/ повідомив  ПАВЕЛ ГЛІЦА, член правління, комерційний директор польської компанії.

   «За оцінками керівництва PCO S.A. Ізюмське  підприємство є дуже перспективним і цікавим з точки зору створення нових можливостей для виробництва сучасних оптико-електронних приладів для постачання їх на внутрішні ринки двох країн та на міжнародний ринок, — зазначав виданню ПАВЕЛ ГЛІЦА . –  За оцінками фахівців PCO S.A. подібне співробітництво можна організувати без шкоди для конкурентоспроможності наявної продуктової лінійки наших підприємств».

 

 

 

 

 

 

 

 

   Щорічна участь в Міжнародних виставках дозволяє ДП «Ізюмський приладобудівний завод»  продемонструвати на міжнародному рівні потужний потенціал  підприємства, презентувати сучасні зразки приладів та   провести перемовини.

 

  

 

 

 

 

 

 

   На згадку про плідну співпрацю в рамках виставкового заходу фахівцями ДП «Ізюмський приладобудівний завод» було зроблено декілька світлин з колегами з інших підприємств, які входять до складу Державного Концерну «Укроборонпром». Зокрема, поруч з ізюмчанами на фото представники ДП «Харківський Приладобудівний Завод Ім. Т. Г. Шевченка”, ДП “Завод Імені В. О. Малишева”, ДП “Одеський Авіаційний Завод”, ДП “Львівський Бронетанковий Завод” тощо.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua