gototopgototop

Баннер
Главная Новини Скловар ДП ІПЗ виборов перше місце першості міста Ізюм з настільного тенісу.
Скловар ДП ІПЗ виборов перше місце першості міста Ізюм з настільного тенісу.
Автор: Пресс-служба
17.10.2018 13:03

Змагання першості відбулися 13 жовтня 2018 року на базі спортивної зали Ізюмської гімназії №3.

Про це повідомив офіційний сайт міста Ізюм.

В підсумку змагань серед жінок ІVмісце посіла Валентина Щелкунова, ІІІ місце – Любов Ворошило, ІІ місце – Олеся Яремко, І місце – Світлана Робул.

Серед чоловіків ІVмісце у Віталія Федорістова, ІІІ місце – у Олег Літвіненка, ІІ місце – у Сергія Лубченка, І місце здобув Степан Фішер.

В загальному заліку серед чоловіків скловар Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» Степан Фішер посів верхню сходинку п’єдесталу пошани.

Нагадаємо, що минулого року саме Степан був беззаперечним лідером таких же змагань, які проходили в залік міської Спартакіади.

Директор заводу Сергій Філоненко вітав учасників змагань та зичив їм нових спортивних досягнень.

Бажаємо переможцю міцного здоров’я та нових успіхів!