Баннер
Главная Новини Ізюмчан нагороджено відзнаками обласного керівництва з нагоди Дня машинобудівника-2018.
Ізюмчан нагороджено відзнаками обласного керівництва з нагоди Дня машинобудівника-2018.
Автор: Пресс-служба   
21.09.2018 14:17

 

 

   21 вересня 2018 року  у малій залі Будинку рад відбувся урочистий прийом з нагоди Дня машинобудівника України.

   Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та Перший заступник голови ХОДА Марк Беккер привітали колективи зі святом і подякували за внесок у розвиток промисловості Харківщини, завдяки яким регіон є флагманом галузі.

 

   Про це йдеться в повідомленнях на офіційних сайтах Харківської обласної ради та Харківської обласної державної адміністрації .

 

 

 

     Під час урочистого прийому Сергій Чернов та Марк Беккер вручили грамоти та подяки обласної ради та обласної адміністрації найфаховішим працівникам підприємств за багаторічну сумлінну працю, визначні трудові досягнення, вагомий внесок у розвиток вітчизняного машинобудування та з нагоди Дня машинобудівника України.

 

   Серед нагороджених – працівники ДП «Ізюмський приладобудівний завод»:

 

   1)       Грош Руслан Володимирович – заступник директора заводу. Нагороджений відзнакою Харківської обласної ради за значний внесок у розвиток машинобудування та приладобудування на Державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод».

 

  2)       Лапіна Олена Михайлівна – майстер заготівельної дільниці інструментально-механічного цеху. Нагороджена відзнакою Харківської обласної державної адміністрації за  значний внесок у розвиток машинобудування та приладобудування на Державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод».

 

   3)       Луньов Володимир Іванович – оператор верстатів з програмним керуванням 5-го розряду механічного цеху. Нагороджений відзнакою Харківської обласної державної адміністрації за  значний внесок у розвиток машинобудування та приладобудування на Державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод».

 

   Щиро вітаємо колег з відзнаками!

 

   Зичимо заводчанам міцного здоров’я, трудового натхнення, виробничої звитяги та подальших професійних успіхів!

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua