Баннер
Главная Новини Ізюмські розробки - на InterPipe TechFest-2018!
Ізюмські розробки - на InterPipe TechFest-2018!
Автор: Пресс-служба   
17.09.2018 09:20

  

   Делегація ізюмчан під головуванням головного технолога скловарного виробництва представила продукцію Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод»  на 3-у фестивалю науки, техніки та сучасних технологій InterPipe TechFest. Ця найбільша техноподія Східної Европи тривала два дні, 15 та 16  вересня, в м. Дніпро.

 

   Вже третій рік поспіль організатори та учасники дійства наочно доводять, що українські компанії та вітчизняні  розробки посідають гідне місце серед світових технологічних досягнень.

 

 

 

 

  

 

 

 

  

   Спираючись на досвід американського всесвітнього фестивалю науки WorldScienceFestival, німецького Hannover Messe, технологічної виставки CES ConsumerElectronicsShow(Лас-Вегас) українські популяризатори науки, техніки  та технологій збирають на одному майданчику виробників та науковців, чиї досягнення можна не тільки опанувати розумом, але й до яких можна доторкнутися, потримати у руках, розгледіти та дослідити вздовж та поперек.

 

 

 

 

 

  

   Тож, продукція оптичного скловаріння  єдиного в нашій державі підприємства, яке виготовляє оптичне скло, викликала жвавий інтерес у відвідувачів Ізюмського стенду. А деяким учасникам навіть пощастило отримати оптичні сувеніри у подарунок.

 

   «Участь у такому заході дозволила заводчанам активно та всебічно долучитися до популяризації інженерії, техніки та технологій, — зазначив підсумовуючи участь у заході  директор заводу Сергій Філоненко. — А зразки продукції та обговорення технологій її виготовлення дозволили стимулювати усвідомлений вибір технічних професій відвідувачами».

 

   Знаково, що фестиваль проходить напередодні професійного свята заводчан – Дня приладобудівника. Святкування заходу відбувається у четверту неділю вересня і цьогоріч припадає на  23 вересня.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua