Баннер
Главная Новини Успішне півріччя для Ізюмських приладобудівників.
Успішне півріччя для Ізюмських приладобудівників.
Автор: Пресс-служба   
30.07.2018 10:10

 

   За підсумками першого півріччя 2018 року на Державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», показник чистого доходу від реалізації продукції та послуг сягнув позначки більше 110 млн грн. Що майже вдвічі більше, ніж показник за аналогічний період минулого року. Про це повідомив директор ДП ІПЗ Сергій Філоненко.

 

   Досягнення такого показника питомою вагою стало можливим в рамках виконання низки закордонних контрактів, а плідна співпраця з світовими та європейськими партнерами зазвичай розпочиналася під час закордонних виставкових заходів, в яких цього року представники ДП ІПЗ прийняли активну участь.

 

   Чистий прибуток підприємства за першу половину поточного року дорівнює більше ніж 6,4 млн грн., що в порівнянні з аналогічним минулорічним показником (понад 0,5 млн грн.) фіксує зростання в 11 разів!

  

   Ізюмським приладобудівниками вже сплачено до місцевого бюджету більше 11,1 млн. грн., що вдвічі більше минулорічних значень (6,35 млн. грн).

 

   Левова частка фінансових показників формується за рахунок продукції приладобудування, але і напрямок скловаріння завжди підтримується на високому рівні. Скажімо, скловари поповнили рахунки підприємства за першу частину поточного року на більше ніж 9,3 млн. грн.

 

   Повільне зростання кількості працюючих зумовлено високими вимогами до фахівців. Наразі найбільш потрібними фаховими працівниками зараз є представники робітничих професій – токарі, фрезерувальники тощо. За перше півріччя витрати на оплату праці зросли майже вдвічі, що гарантує працюючим високі показники оплати труда. І не даремно, цього року на заводській Дошці пошани кількість найдостойніших збільшилася в порівнянні з аналогічним показником минулого року.

 

   Тож, до одного з трьох своїх найбільш шанованих свят – до Дня машинобудівника (приладобудівника), святкування якого проходитиме в четверту неділю вересня /23 вересня/  колектив заводу підходить з суттєвими виробничими досягненнями, що свідчить про гідне продовження славетних традицій Ізюмських скловиробників та приладобудівників!

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua