Баннер
Главная Новини Вдалий дебют Ізюмських скловиробників на Ризькій BaltSilica-2018.
Вдалий дебют Ізюмських скловиробників на Ризькій BaltSilica-2018.
Автор: Пресс-служба   
07.06.2018 08:44

 

   З 30 травня по 1 червня 2018 р. у м. Рига, Латвія на території Ризького технічного університету відбулася VIII Міжнародну наукову конференція силікатних матеріалів «BaltSilica 2018».

 

   Вперше в рамках цього заходу з доповіддю виступили директор Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» Сергій Філоненко та здобувач кафедри «Технологія кераміки, вогнетривів, скла та емалей» НТУ «Харківський політехнічний інститут» Дмитро Петров.

 

   Разом з Ізюмськими фахівцями у роботі конференції приймали участь представники наукових спільнот Латвії, Литви, Естонії, Угорщини, Англії, Бельгії, Польщі та України. Робота конференції, перш за все була, спрямована на обмін досвідом щодо тенденцій розвитку хімічної науки.

 

 

 

  

   Під час заходу представники ДП ІПЗ широко висвітлювали сучасні проблеми у галузі технологій оптичного скловаріння та їх вирішення, ділилися власним досвідом, отримували наукові пропозиції по оптимізації та підвищенню якості оптичного виробництва.

 

 

 

 

 

 

 

  

  

 

 

   Тісна співпраця Ізюмських скловарів з науковцями Харківського політехнічного інституту, інституту монокристалів НАН України дозволила представити на розсуд учасників конференції сучасні здобутки щодо продукції скловаріння в розрізі створення новітніх марок оптичного скла. Ці нові марки будуть використовуватися в Ізюмських приладах спеціального та мілітаризованого призначення.

 

   Організаторами конференції було відзначено високий рівень українських наукових досліджень.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua