Баннер
Главная Новини Ізюмські приладобудівники – чемпіони етапу тенісу загальноміської Спартакіади!
Ізюмські приладобудівники – чемпіони етапу тенісу загальноміської Спартакіади!
Автор: Пресс-служба   
16.11.2017 16:04

   4 листопада 2017 року команда «Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», виборола перше місце фінального етапу /настільний теніс/ Спартакіади  серед підприємств, установ та організацій міста Ізюм.

 

   Двадцятитрьохрічний скловар Степан Фішер здобував перемоги в кожному сеті і не зазнав жодної поразки . Старший від нього на два роки фрезерувальник Гуськов Сергій лише в одному сеті помилився, так само як і досвідчений ветеран підприємства сімдесятирічний токар Лісовіченко Валерій.

 

   За підсумками змагань майстрів пінг-понгу команда ДП ІПЗ посіла перше місце етапу настільного тенісу!

 

 

 

 

  

   Впевнена перемога заводчан у фінальному етапі дозволила підняти рейтинг підприємства в загальному заліку до п’ятого місця.

 

   Під час урочистостей на підприємстві з нагоди перемоги, директор заводу Сергій Філоненко привітав учасників змагань та побажав переможцям нових спортивних досягнень.

  

   Крім того, кожний учасник етапу тенісу отримає матеріальне заохочення від керівництва підприємства.

 

 

 

 

 

  

   Лунали з вуст очільника ДП ІПЗ не тільки слова подяки за здобуту перемогу, але й за те, що заводчани-спортсмени  особистим  прикладом пропагують здоровий спосіб життя, власною спортивною звитягою демонструють нагальну потребу занять фізичною культурою та спортом для всебічного розвитку людини.

 

   Вітаємо переможців та учасників змагань!

 

 

 

 

  

   З нетерпінням чекаємо церемонію нагородження за підсумками всієї Спартакіади, яку організатор заходу -  управлінням молоді спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради - анонсував на грудень поточного року.

 

   Джерело другого та третього фото – офіційний сайт міста Ізюм.

  

   На другому фото – беззаперечний переможець етапу тенісу скловар Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» Фішер Степан (ліворуч) поруч з учасником змагань, Ізюмським міським головою Валерієм Марченком (праворуч).

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua