Баннер
Главная Новини ІЗЮМСЬКІ ПРИЛАДИ ЯК ОПТИКО-ЕЛЕКТРОНА ЧАСТИНА АРТИЛЕРІЙСЬКОЇ МІЦІ АРМІЇ УКРАЇНИ.
ІЗЮМСЬКІ ПРИЛАДИ ЯК ОПТИКО-ЕЛЕКТРОНА ЧАСТИНА АРТИЛЕРІЙСЬКОЇ МІЦІ АРМІЇ УКРАЇНИ.
Автор: Пресс-служба   
10.11.2017 15:57

 

 

 

   Демонстрація можливостей артилерійської міцності України пройшли 3 листопада на одному з військових полігонів Київської області за участю Президента України Петра Порошенка.

 

   Про це повідомляє Прес-служба ДК «Укроборонпром».

 

   Серед учасників демонстраційного показу новітніх зразків озброєння та військової техніки були і фахівці Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», який входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром».

 

 

 

 

  

   Доповідь директора заводу Сергія Філоненко Президенту України Петру Порошенку стосувалася новітніх зразків приладів, які виробляються підприємством.

  

   Зокрема, увага була зосереджена на ПН-КУ - приладі наведення для легкого протитанковогокомплексу «Корсар» та ПН-И – приладі наведення у складі протитанкового комплексу «Стугна-П».

  

   До речі, цього дня із зазначених протитанкових комплексів було проведено бойові стрільби, в ході яких всі цілі були вражені стовідсотково. Така точність свідчить про бездоганну високу технічну та технологічну якість  Ізюмських приладів.

 

 

 

   

   Про точність, як ключову характеристику української артилерії, яку потрібно безупинно нарощувати, говорив і  Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко в своєму виступі перед учасниками демонстраційного показу.

 

   Підсумовуючи участь заводу  у заході, директор Сергій Філоненко констатував, що створення сучасних зразків приладів та передових розробок, які відповідають високим стандартам якості та точності, під силу трудовому колективу Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» як самостійно, так і в плідній кооперації з іншими вітчизняними та іноземними компаніями.

 

    Принаймні, на підприємстві для цього створені всі умови.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua