Баннер
Главная Новини Ізюмський приладобудівний – серед когорти найкращих!
Ізюмський приладобудівний – серед когорти найкращих!
Автор: Пресс-служба   
07.11.2017 10:28

  

   Підсумовуючи результати роботи за три роки  про це поінформував Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов під час наради з керівниками підприємств Концерну, до складу якого входить і Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод».

  

   Керманич висловив слова вдячності трудовим колективам підприємств Концерну, які своєю наполегливою працею створюють конкурентоспроможну продукцію, яка підсилює обороноздатність нашої держави.

 

 

 

 

   Директор Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» Сергій Філоненко, після повернення з Києва, провів нараду на підприємстві, на якій привітав працівників з високими трудовими досягненнями та проінформував про показники роботи за підсумками трьох років.

 

   Вкотре демонструючи політику прозорості та відкритості, основні показники діяльності Концерну розміщено в відкритому доступу, на шпальтах та інформаційних площадках. Зокрема , про узагальнені результати роботи Концерну повідомлено працівників Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» шляхом розміщення даних про показники на інформаційних стендах.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua