Баннер
Главная Новини Продукція Ізюмських приладобудівників гідно представлена на двох Міжнародних виставках.
Продукція Ізюмських приладобудівників гідно представлена на двох Міжнародних виставках.
Автор: Пресс-служба   
24.10.2017 10:03

 

 

   В жовтні майже одночасно відбулися два заходи, на яких було представлено продукцію ДП «Ізюмський приладобудівний завод».

 

   Першою стартувала виставка AUSA-2017, яка пройшла у місті Вашингтон (США). З 9 по 11 жовтня директор заводу Філоненко С.В. в складі  делегації ДК «Укроборонпром» презентував широкому загалу сучасну продукцію українського ВПК.

 

   А з 10 по 13 жовтня в місті Києві делегацією ДП «Ізюмський приладобудівний завод» на XIV  Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека-2017» було презентовано сучасні оптико-електронні вироби підприємства.

  

   Серед виставкових зразків особливу увагу відвідувачів привертали коліматорний приціл кулеметний 12,7 та оптико електронний приціл з теплові зором ОЕП-В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   В рамках заходу приціл для стрілецької зброї демонструвався вперше. А от жвавий інтерес до ОЕП цілком виправданий, адже майже тотожний прилад Ізюмського виробництва вже встановлено на новітньому зразку панцернику БТР-4МВ.

 

   Участь в Міжнародних виставках дозволяє ДП «Ізюмський приладобудівний завод»  продемонструвати на міжнародному рівні потужний потенціал  підприємства, презентувати сучасні зразки приладів,  провести перемовини та підписати контракти.

 

 

 

На фото :

 

-- під час демонстрації приладів експозиції ДП ІПЗ на «Зброя та Безпека-2017». Презентацію проводить економіст Кашуба Тетяна.

 

- у лавах учасників Міжнародної виставки AUSA-2017 в Вашингтоні директор ДП ІПЗ Філоненко С.В.

 

- делегація ДП ІПЗ на «Зброя та Безпека-207» - Голова делегації – начальник СКТБП Корсун Микола В’ячеславович , економіст Кашуба Тетяна і інженер Карпюк Руслан.

 

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua