Баннер
Главная Новини Новий "зір" для БТР-4МВ1.
Новий "зір" для БТР-4МВ1.
Автор: Пресс-служба   
17.10.2017 10:19

  

 

   Нова модернізована версія БТР-4МВ1, яка вперше була продемонстрована в Україні на виставці "Зброя та Безпека-2017", отримала новий оптико-електроний приціл з потужним тепловізором, який поєднаний з високоточною цифровою системою ведення вогню.

 

   Новий приціл був створений ДП "Ізюмський приладобудівний завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром".

 

 

 

 

  

   Головною особливістю нового прицілу, який отримав назву ОЕП-ВН, став новий високочутливий тепловізор, який здатний виявляти цілі на відстані біля 5 км.

  

   Це дозволяє екіпажу БТР-4МВ1 знищувати противника на максимальний дальності дії зброї, навіть у ночі та складних погодних умовах, це значно розширює бойові можливості БТР-4МВ1.

 

   У ОЕП-ВН також встановлений новий лазерний далекомір українського виробництва.

 

   Створення нового прицілу стало можливим завдяки ефективній співпраці підприємства "Укроборонпрому" з рядом компаній з країн-членів НАТО, а також залучення приватних українських компаній.

 

   "Використання сучасної оптики та цифрових технологій стало запорукою створення принципово нового прицілу, який має надвисокі характеристики. Окрім того, було кардинально зменшено вагу прицілу, який зараз важить біля 17 кг, що майже у два рази легше за попередній приціл, що встановлюється на базову версію БТР-4. Його малі розміри дозволяють встановлювати його на більш легку техніку, від БТР-3 та БМП, до легкоброньованої техніки типу "Дозор-Б", – розповів директор ДП  "Ізюмський приладобудівний завод" Сергій Філоненко.

 

   ДЕТАЛЬНО у  матеріалі Прес-служби ДК "Укроборонпром...

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua