Баннер
Главная Новини Родина Шнайдер-Якущенко – династія Ізюмського приладобудівного заводу.
Родина Шнайдер-Якущенко – династія Ізюмського приладобудівного заводу.
Автор: Пресс-служба   
27.07.2017 09:38

  

   Надія Шнайдер – найстарша представниця першого крила династії. У 1980 році вона приєдналася до колективу приладобудівників. Пані Надія – досвідчена та кваліфікована робітниця. Дві її доньки також обрали кар’єрний шлях на Ізюмському приладобудівному заводі.

  

   Разом з матір’ю в одному цеху чистильником оптики стала працювати старша донька – Вікторія Шнайдер.  А менша – Інна Шнайдер – обрала фах контролера у відділі метрології, стандартизації та сертифікації. В цьому ж відділі на посаді учня слюсаря працює двоюрідний брат Вікторії та Інни – Олексій Шнайдер.

 

 

 

   Людмила Якущенко – представниця другого крила династії – з 1986 року на підприємстві та нині є інженером відділу метрології  та стандартизації. ЇЇ син Павло працює в складальному цеху регулювальником радіоелектронної апаратури та приладів. У 2011 році Павло одружився з Інною Шнайдер.

   

   Династія розвивається та власною працею посилює обороноздатність нашої держави. Нещодавно для родини відкрили сторінку зі світлинами в Музеї історії та трудової слави Ізюмського приладобудівного заводу.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua