Баннер
Главная Новини Ізюмські прилади вкотре успішно презентовано на IDEX в Об'єднаних Арабських Еміратах.
Ізюмські прилади вкотре успішно презентовано на IDEX в Об'єднаних Арабських Еміратах.
Автор: Пресс-служба   
02.03.2017 11:14

   На ДП «Ізюмський приладобудівний завод» підбито підсумки участі в складі об’єднаної експозиції ДК «Укроборонпром» в  Міжнародній виставці військової техніки «IDEX-2017» в Абу-Дабі, ОАЕ  /19-23.02.2017 року/.

 

   Під головуванням Генерального директора ДК "Укроборонпром" Романа Романова  відвідувачам виставки,  в рамках експозиції,  була продемонстрована сучасна конкурентоспроможна продукція підприємств  вітчизняного ВПК. До речі, безпілотний «Фантом» зі складу української експозиції посів провідне місце в ТОП-5 новинок виставки.

  

  

 

    В складі кінцевих виробів було представлено і продукцію Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод».

 

   Зокрема, Ізюмські прилади, що входять до систем керування вогнем, презентовано в складі панцерника  БТР-4Е, переносного протитанкового комплексу «СКІФ» та легкого протитанкового комплексу  «КОРСАР». Інформацію щодо  денних та нічних приладів виробництва Ізюмського приладобудівного заводу можна було отримати спираючись на макет БМ Оплот та інші зразки бронемашин.

 

  В загальному підсумку участі підприємства в заході – досягнуті домовленості з провідними виробниками щодо співпраці. Ступінь успішності такої співпраці широкому загалу буде продемонстрована вже найближчим часом через створення новітніх сучасних зразків Ізюмських приладів та участі в спільних проектах з іноземними компаніями.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua