Баннер
Главная Новини Військові журналісти поцікавилися продукцією Ізюмських приладобудівників.
Військові журналісти поцікавилися продукцією Ізюмських приладобудівників.
Автор: Пресс-служба   
13.02.2017 08:21

 

 

   Прес-тур на завод був організований завдяки всебічній підтримці ДК «Укроборонпром» .

 

   Адже виробники військової техніки добре розуміють, що військове телебаченняце один з найпотужніших інформаційних каналів, що спроможний щонайповніше поінформувати солдатів та офіцерів Збройних сил України про можливості оборонно-промислового комплексу держави.

 

 

 

 

 

 

   Представники Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України мали змогу відвідати основні виробничі майданчики підприємства, долучитися до замкнутого циклу виробництва починаючи від навару оптичного скла та закінчуючи складанням сучасних зразків оптико-електронних приладів, які виготовляються на Державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод» та вже стоять на озброєнні Українського війська.

 

   Серед зразків продукції підприємства особливу увагу було приділено приладам, які входять до складу систем керування вогнем та встановлюються на бронетехніку та гелікоптери.

 

 

 

 

 

   Тур цехами дозволив продемонструвати майстерність та обладнання, за допомогою яких Ізюмські скловари та приладобудівники трудовою звитягою боронять Українську державу та зміцнюють її обороноздатність.

 

   Наприкінці візиту  в музеї історії та трудової слави було продемонстровано імпровізовану експозицію Ізюмських сучасних приладів.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua