Баннер
Главная Новини Вітання з Днем скловиробника - 2016!
Вітання з Днем скловиробника - 2016!
Автор: Пресс-служба   
16.11.2016 11:55

 

 

   Шановні заводчани, ветерани підприємства, ізюмчани!

 

   Цього року День скловиробника , який ми традиційно святкуємо 19 листопада, має для підприємства ювілейне значення. Адже саме 100 років тому на схилах Крем’янця почали будуватися перші приміщення заводу оптичного скла, в тому числіскловарні печі. Перші скловиробники заступили на робочу вахту та розпалили полум’я печей, в горнилах яких почала народжуватися та народжується донині гордість підприємствавітчизняне оптичне скло.

 

 

   Шаною та повагою насичені сьогодні всі звернення та вітання на адресу митців скловарної продукції Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод». Тож зичу всім представникам трудового колективу міцного здоров’я, стабільного трудового довголіття, нових звершень та виробничих перемог. Саме Ви, продовжувачі заводських традицій, є найпитомішим надбанням підприємствасаме завдяки Вашій праці завод тримає оберти та набирає міць і потужність, саме дякуючи Вашій праці посилюється обороноздатність нашої держави.

 

   В день професійного свята бажаю Вам мирного неба над головою, надійності в дні сьогоднішньому та впевненості в дні завтрашньому.

 

   Зі святом Вас, шановні скловиробники!

 

   З повагою, директор заводу С.В. Філоненко

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua