Баннер
Главная Новини ЧИСТИЙ ДОХІД ІЗЮМСЬКОГО ПРИЛАДОБУДІВНОГО ЗАВОДУ СЯГНУВ 100 МЛН ГРН. ВЖЕ У 2016
ЧИСТИЙ ДОХІД ІЗЮМСЬКОГО ПРИЛАДОБУДІВНОГО ЗАВОДУ СЯГНУВ 100 МЛН ГРН. ВЖЕ У 2016
Автор: Пресс-служба   
07.11.2016 16:32

   

    За підсумками 9 місяців роботи чистий дохід від реалізації продукції ДПІзюмський приладобудівний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, сягнув понад 109 млн. грн. У порівнянні з минулим аналогічним періодом цей показник збільшився на 30%.

   Показник обсягу виробленої продукції за 3 квартали поточного року зріс у 1,5 рази і дорівнює 133 млн. грн.

   З метою реалізації комплексної програми модернізації виробництва в напрямку суттєвого покращання характеристик точності приладів на стадії виробництва Ізюмський приладобудівний завод власним коштом модернізував виробництво. На підприємстві придбали сучасний вертикально-фрезерний чотирьох координатний верстат з ЧПУ. Фактично власні капітальні інвестиції в цьому випадку сягнули суми майже 4,5 млн. грн.

   Зазначимо, що підприємство постійно скеровує ресурси на модернізацію власного виробництва , але така суттєва багатомільйонна інвестиція на заводі відбулася вперше за останні 30 років.

   Нагадаємо, що “Укроборонпром” розвивається в рамках стратегії “Український щит”. Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави.

   ДЖЕРЕЛО - сайт ДК "УКРОБОРОНПРОМ"

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua