Баннер
Главная Новини ДП «Ізюмський приладобудівний завод» демонструє позитивну динаміку розвитку.
ДП «Ізюмський приладобудівний завод» демонструє позитивну динаміку розвитку.
Автор: Пресс-служба   
08.07.2016 14:34

Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод» (ІПЗ), що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», нарощує темпи та обсяги виробництва завдяки проведеній у 2013-2015 роках модернізації. За цей період суттєво зросли об’єми реалізації продукції підприємства, виплати до бюджетів різних рівнів та заробітні плати працівників.


 

 

 

 

   Так, якщо чистий прибуток від реалізації продукції ІПЗ в 2013 році становив біля 1,5 млн  грн, то в 2014 році цей показник сягнув майже 9,8  млн грн, а в 2015 – вже 22,9 млн грн. Таким чином, за 2 роки чистий прибуток підприємства зріс більш як у 15 разів.

Відповідно, у 2013 році виплати ІПЗ до бюджетів різних рівнів становили 18,5 млн грн, у 2014 – майже 18,8 млн грн, а в 2015 році – 29,5 млн грн. Тобто, за 2 роки ІПЗ збільшив зазначені виплати в 1,6 раза.

 

 

 

Важливо, що позитивна динаміка розвитку ІПЗ дозволяє регулярно підвищувати заробітні плати працівників Заводу. Це є одним із чинників, що сьогодні приваблює на Завод молодь і провідних фахівців галузі. Останніми роками вперше за період Незалежності на підприємстві спостерігається збільшення кількості робітників.

Одним із найважливіших кроків у розвитку «Ізюмського приладобудівного заводу» стала проведена власним коштом модернізація та автоматизація процесів керування горшковою скловарною піччю. Дане устаткування відіграє ключову роль в основних технологічних процесах підприємства, що спеціалізується насамперед на виробництві оптичних приладів для оборонно-промислового комплексу України.

 

 

 

Практичний результат успішного поступу ІПЗ – виробництво інноваційної продукції. У 2014-2015 роках на міжнародних виставках «Eurosatory-2014» (Париж), «Зброя та Безпека-2014», «Зброя та Безпека-2015» (Київ), «IDEX-2015» (Абу-Дабі) ІПЗ презентував широкому загалу свої новітні розробки: прилад наведення ПН-У в складі бойового модуля «Сармат», прилад наведення ПН-КУ для протитанкового ракетного комплексу «Корсар», приціл ПРГ для протитанкових гранатометів, оптико-електронний прилад ОЕП для систем керування вогнем легкоброньованної техніки, оптико-електронні прилади для бронеавтомобілів «Дозор-Б» та «Тритон-01», а такожлазерний прилад розвідника ЛПР-І, що є складовою сучасного багатофункціонального комплексу розвідки та управління (БКРУ) «Базальт-ЛПР».

 

Крім цього, на базі ІПЗ було модернізовано прилади для бронетехніки 1ПН22М, ТКН-1СМ , ТПН-1-49М, ТВНЕ-4БМ, ТКН-3ВМ.

Серед найсвіжіших доробків ІПЗ – модернізовані прилади систем керування вогнем сучасних українських БТР-3 та БТР-4 та сучасний оптико-електронний приціл ОЕП-ВМ, обладнаний тепловізійним каналом. Такожмодернізований прилад наведення ПН-ALL для систем керування озброєнням ПТУР Falarick 90, 105 та 120 мм. Добігають кінця роботи над коліматорним прицілом ПКП-12,7 (для кулеметів 12,7).

 

Триває подальший розвиток «Ізюмського приладобудівного заводу». У 2016 році фахівці ІПЗ активізували роботи щодо створення стабілізованих у двох площинах оптико-прицільних станцій ОПС-2 та ОПС-3.  «Ізюмський приладобудівний завод» упевнено крокує в майбутнє в рамках упровадження стратегії «Український щит», ініційованої ДК «Укроборонпром», що передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння.

 

Для довідки: Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод» – одне з найпотужніших підприємств українського приладобудування, що спеціалізується на виробництві оптичного скла та приладів наведення. Продукція підприємства відома далеко за межами України З 2011 року підприємство входить до складу Державного концерну «Укроборонпром».

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua