Баннер
Главная Новини Вчора студенти - сьогодні приладобудівники.
Вчора студенти - сьогодні приладобудівники.
Автор: Пресс-служба   
19.11.2015 09:57

 

   На Державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод» успішно працює програма відбору та навчання молодих фахових спеціалістів для підприємства.

 

   Цього року успішно склали іспити, в тому числі і викладачам-провідним фахівцям ДП ІПЗ, та приєдналися до лав трудового колективу заводу в якості молодих спеціалістів троє випускників Ізюмської філії Київського оптико-механічного технікуму.

 

   Скажімо, Мотовилов Дмитро в свої 19 років вже не тільки має за плечима кваліфікацію технік-оптик, але й успішно освоює посаду техніка-технолога відділу головного технолога скловарного виробництва Ізюмського приладобудівного заводу.

 

   Фішер Степан , хоча й старший за Дмитра на два роки, вже опанував одну з найвідповідальніших професій на дільниці горшкової скловарної печі  цеху оптичного скловаріння та обробки скла, а двадцятирічна Скрипник Світлана долучила свою енергію до виробництва продукції в ливарно-механічному цеху заводу.

 

   Приємною новиною для молоді стала звістка, що нещодавно ДК «Укроборонпром» підписав меморандуми про партнерство та співпрацю з Національним Університетом  «Києво-Могилянська Академія»та п’ятьма головними вишами Харкова.

 

   А серед Ізюмських молодих фахівців є такі, що продовжили навчання саме в Харкові, в НТУ «Харківський Політехнічний Інститут», який входить до переліку таких вишів. І саме такий підхід, і в якості працівників і в якості студентів, дозволить ізюмчанам брати безпосередню участь у розвитку обороноздатності України.

 

   Фахівці заводу визначать реальні  тематики курсових і дипломних робіт студентів виходячи безпосередньо з потреб виробництв. А молодь впевнена, що буде проходити  стажування та навчальні практики на ДП ІПЗ, де зможе не тільки втілити в життя власні ідеї, а й на власному прикладі продемонструвати престижність працевлаштування в оборонній промисловості держави.

 

 

 

На фото :

- Молодий спеціаліст технік-технолог Мотовилов Дмитро (ліворуч) під час вимірювання параметрів Ізюмського оптичного скла.

- молодий спеціаліст технік-технолог Скрипник Світлана (праворуч) контролює технологічний процес в ливарно-механічному цеху заводу.

- під час регіональної наради 06.11.2015 року представників керівництва ДК «Укроборонпром», Міністерства освіти і науки з керівництвом університетів НТУ «ХПІ», ХНУ ім. В. Н. Каразіна, ХАУ ім. М. Є. Жуковського, ХНУ радіоелектроніки та ХУ Повітряних сил ім. І.Кожедуба./фото http://www.kpi.kharkov.ua/.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua