Баннер
Главная Новини ВІТАННЯ З ДНЕМ СКЛОВИРОБНИКА-2015!
ВІТАННЯ З ДНЕМ СКЛОВИРОБНИКА-2015!

   

  

   Щороку (19 листопада) своє професійне свято відзначають українські скловиробники (згідно з Указом Президента України «Про День скловиробника» від 9 грудня 2003 року № 1417/2003).

 

    Шановні заводчани, ветерани підприємства!

 

   Щороку 19 листопада на Державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод» шанують творців вітчизняного оптичного скла під час святкування професійного свята -  Дня скловиробника.

 

   В цей день бажаю митцям оптичної продукції та всьому колективу заводу міцного здоров’я, творчої наснаги, виробничих перемог та нових здобутків. Цього дня з особливою шаною та повагою звертаюся зі словами привітання до ветеранів підприємства, до тих професіоналів, завдяки праці яких створено оптичну галузь і ми маємо змогу продовжувати заводські традиції . Щирі вітання надсилаю родинам ізюмчан, представники яких мають причетність до цього свята і наполегливо та самовіддано працюють на Ізюмському приладобудівному заводі тим самим підвищують обороноздатність нашої держави.

 

   В день професійного свята хранителям традицій Ізюмських скловарів і володарям тепла та світла скловарних печей зичу мирного неба над головою, безпечного та надійного сьогодення, впевненого та стабільного завтра.

 

   Зі святом Вас, шановні скловиробники!

 

   З повагою, директор заводу С.В. Філоненко

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua