Баннер
Главная Новини ДП ІПЗ гідно представило сучасні прилади власного виробництва на Міжнародній виставці «ЗБРОЯ та БЕЗПЕКА-2015».
ДП ІПЗ гідно представило сучасні прилади власного виробництва на Міжнародній виставці «ЗБРОЯ та БЕЗПЕКА-2015».
Автор: Пресс-служба   
19.10.2015 09:00

   

  

   14 зразків сучасних оптико-електронних приладів виробництва ДП ІПЗ було представлено на XII Міжнародній спеціалізованій виставці «ЗБРОЯ та БЕЗПЕКА-2015» (м. Київ, 22-25 вересня 2015 року).

 

   До складу експозиції Ізюмського заводу увійшли зокрема, сучасні прилади наведення для протитанкових комплексів «КОРСАР», «САРМАТ» та «СТУГНА-П», прилади наведеннящо входять до систем керування вогнем бронетранспортера БТР-3Е1, бронеавтомобілів «ДОЗОР-Б» та «ТРИТОН-01» тощо.

 

 

  

  

  

   Протягом всього заходу не вщухав інтерес фахівців, представників офіційнихтому числі іноземних) делегацій та відвідувачів до Ізюмського приладу ЛПР-И, який входить до сучасного багатофункціонального комплексу розвідки та управління (БКРУ) "Базальт-ЛПР". Комплекс створено в рамках плідної співпраці підприємств ДК «Укроборонпром», зокрема ДП «Ізюмський приладобудівний завод» та ДП “Оризон-Навігація”.

 

   Участь ДП ІПЗ у виставці «ЗБРОЯ та БЕЗПЕКА-2015» вкотре дозволила продемонструвати на міжнародному рівні потужний потенціал підприємства, презентувати зразки продукції заводу, підписати контракти та провести перемовини.

 

 

 

 

На фото :

- під час демонстрації приладів експозиції ДП ІПЗ. Презентацію проводить Тетяна Кашуба.

- директор ДП ІПЗ Сергій Філоненко (ліворуч) та директор ДП «Оризон-Навігація» Віктор Майструк  обговорюють моменти спільної співпраці по БКРУ «Базальт-ЛПР».

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua