gototopgototop

 

Баннер
Главная Новини Кращі люди заводу - 2015!
Кращі люди заводу - 2015!
17.08.2015 07:00

   Традиційно, напередодні Дня незалежності України, на ДП ІПЗ обирають та вшановують найкращих людей заводу.

 

   Цього року серед працівників 34-х підрозділів підприємстваце майже 1000 заводчан) обрано 33-и переможця.

 

   Фото всіх найкращих працівників 2015 року розміщено на дошці пошани заводу, а до трудових книжок цих робітників зроблено відповідний запис.

 

   Переглянути фото-версію «Кращі люди заводу-2015» /в форматі PDF/.

 

П.І.Б.

посада

 

1

Бережна  Майя  Юріївна

пресувальник горячого скла 3-го розряду цеху оптичного скловаріння та обробки скла № 1

 

2

Вітко Артем Ігорович

інженер-енергетик енерго-механічного відділу № 35

 

3

Волошин Євгеній Олександрович

начальник бюро (комплектації, металів та допоміжних матеріалів) відділу матеріально-технічного постачання та комплектації № 24

 

4

Ібрагімов Мохдін Муталлім огли

інженер-електронік I категорії відділу інформаційного забезпечення № 44

 

5

Іванова Світлана Володимирівна

гальванік 3-го розряду інструментально-механічного цеху № 13

 

6

Іванюшенко Ольга  Яківна

інженер з організації та нормування праці відділу організації праці та заробітної плати № 30

 

7

Кашкарова Галина Олексіївна

старший комірник (матеріальної комори) відділу збуту та маркетингу № 53

 

8

Козлов Володимир Олександрович

токар 5-го розряду механічного цеху № 14

 

9

Копичко Олександр Олександрович

монтажник санітарно-технічних систем і устаткування 5-го розряду енергосилового цеху № 51

 

10

Короткий Олександр Олександрович

транспортувальник (такелажні роботи) дільниці вогнетривких виробівіз шамотних мас № 58

 

11

Кохан Сергій Іванович

оптик-механік 5-го розряду складального цеху № 10

 

12

Кузьменко Тетяна Миколаївна

економіст планово-економічного відділу № 43

 

13

Кусайло Сергій Вікторович

інженер-конструктор (науково-дослідної лабораторії) оптичного цеху № 15

 

14

Лисенко Вячеслав Володимирович

електроерозіоніст 6-го розряду інструментально-механічного цеху № 13

 

15

Максимова Альвіна Євгенівна

начальник ТБ 3 спеціального конструкторського технологічного бюро приладобудування № 34

 

16

Мартовицька Валентина Дмитрівна

начальник матеріального бюро головної бухгалтерії (відділ № 21)

 

17

Микитюк Роман Васильович

слюсар-ремонтник 4-го розряду ливарно-механічного цеху № 8

 

18

Мойсеєнко Віра Володимирівна

чистильник оптики 4-го розряду складального цеху № 10

 

19

Неня Володимир Олексійович

налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням 6-го розряду механічного цеху № 14

 

20

Нога Василь Іванович

шліфувальник оптичних деталей 5-го розряду відділу головного технолога скловарного виробництва № 28

 

21

Олійник Валентина Вікторівна

монтажник радіоелектронної апаратури 5-го розряду складального цеху № 10

 

22

Ольшанський Геннадій Віталійович

монтажник санітарно-технічних систем і устаткування 4-го розряду енергосилового цеху № 51

 

23

Онопрієнко Володимир Іванович

слюсар з механоскладальних робіт 3-го розряду механічного цеху № 14

 

24

Полозенко Тетяна Дмитрівна

контролер оптичних деталей та приладів 6-го розряду оптичного цеху № 15

 

25

Сальнікова Марина Сергіївна

інженер з метрології II категорії відділу стандартизації, метрології та сертифікації № 25

 

26

Сиров Віктор Семенович

скловар (горшкових скловарних печей) 6-го розряду цеху оптичного скловаріння та обробки скла № 1

 

27

Стрельник Анатолій Миколайович

електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 5-го розряду енергосилового цеху № 51

 

28

Тимченко Віктор Антонович

провідний інженер-лаборант (фізичний напрямок) лабораторії розробки та синтезу нових оптичних середовищ відділу головного технолога скловарного виробництва

 

29

Холін Олексій Костянтинович

розпилювач оптичного скла 3-го розряду цеху оптичного скловаріння та обробки скла № 1

 

30

Чемоданова Олена Андріївна

начальник бюро технічної документації спеціального конструкторського технологічного бюро приладобудування№ 34

 

31

Чесноков Олександр Аркадійович

налагоджувальник устаткування оптичного виробництва оптичного цеху № 15

 

32

Чувілко Олексій Володимирович

токар 4-го розряду механічного цеху № 14

 

33

Яковенко Максим Юрійович

водій автотранспортних засобів 1 класу-машиніст  автовишки та автопідіймача транспортного цеху № 12

       
Обновлено 17.08.2015 07:21
 

On-line консультация

My Status

Контакты

64300, Украина, Харьковская обл.

г. Изюм пр. Ленина 66. тел.: +38 05743 21078

E-Mail: ipz@ipz.com.ua Web: www.ipz.com.ua