Баннер
Главная Новини КЕРІВНИЦТВО АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ВІДЗНАЧИЛО ПІДПРИЄМСТВО УКРОБОРОНПРОМУ
КЕРІВНИЦТВО АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ВІДЗНАЧИЛО ПІДПРИЄМСТВО УКРОБОРОНПРОМУ
Автор: Пресс-служба   
13.07.2015 12:21

   Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод», яке входить до складу ДК «УКРОБОРОНПРОМ», відзначено подякою від керівництва Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Відповідний документ, отриманий на заводі нещодавно, підписав Перший заступник керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України Ігор Колесник.

 

   Як йдеться у самому документі, фахівцям Ізюмського приладобудівного заводу подякували за «високий рівень патріотизму, принципову громадську позицію, надання суттєвої матеріальної допомоги та моральної підтримки особовому складу Збройних Сил України, який бере участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей».

 

   «Завод ніколи не стояв осторонь проблем Збройних Сил України. Ізюмські приладобудівники завжди допомагали армії й продовжують це робити надалі. Ця подякачергове тому підтвердження»,- прокоментував відзнаку керівник підприємства Сергій Філоненко.

 

 

   ДП ІПЗ спеціалізується на оптичному скловарінні та виробництві лінз, спектральних призм різних конфігурацій, сферичних дзеркал та інших складових для вітчизняної військової техніки.

 

   Нагадаємо, що «УКРОБОРОНПРОМ» – це більше 100 підприємств оборонно-промислової галузі, на яких працює більше 70 тис. людей. Від 4 липня 2014 року «УКРОБОРОНПРОМ» очолив Роман Романоввипускник Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ), де він здобув ступінь магістра МВА. Державне оборонне замовлення 2014 року виконано Концерном на 100%.

 

   Джерело: сайт Державного концерну "УКРОБОРОНПРОМ"

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua