Баннер
Главная Новини Дев’яносто друга весна Ізюмського приладобудівного (13 травня).
Дев’яносто друга весна Ізюмського приладобудівного (13 травня).
Автор: Пресс-служба   
21.05.2015 12:01

 

 

   Знаково, що, святкуючи дев’яносто другу річницю підприємства, заводчани перетнули межу 75 років від початку випуску продукції приладобудування. В далекому 1940 році на підприємстві, окрім оптичного скла, було виготовлено перші серійні оптичні прилади Ізюмського виробництвабіноклі і  с тих пір, завод набув статусу приладобудівного.

 

  

Нині Ізюмські працівники гідно продовжують славетні традиції та високо тримають прапор вітчизняного приладобудування. Продукція підприємства високо цінується та затребувана не тільки на вітчизняних теренах, а й через низку Міжнародних виставок, зокрема «Eurosatory-2014» (Париж),  «Зброя та безпека – 2014» (Київ) та «IDEX-2015» (Абу-Дабі, ОАЕ), вкотре підтвердила зацікавленість міжнародної спільноти.

 

Оперуючи цифрами, слід підкреслити, що за підсумками першого кварталу 2015 року завод реалізував продукції на понад 16 млн. грн., сплатив понад 11 млн. грн. податків до бюджетів всіх рівнів, перерахував понад 800 тис. грн. як платник частини чистого прибутку, що підлягає сплаті до Державного бюджету Державними підприємствами.

 

   Працівникам без затримок та в повному обсязі виплачено понад 8 млн. грн. зарплати, адже на підприємстві розуміють , що своєчасна зарплатняважливий чинник успішності виконання робіт працівником, а виробничі перемоги кожного робітника зрештою формують загальний успіх підприємства в цілому.

 

 

На заводі неспинно проводяться заходи по модернізації підприємства, поліпшенню умов праці, впорядкуванню території. Скажімо, нещодавно завершено черговий етап роботи по оновленню інформаційної складової підприємства та впорядкуванню місць розміщення банерної та поліграфічної продукції (Державні символи, контакти ДК «Укроборонпром» та ДП ІПЗ, тощо). Триває праця по ремонту та поліпшенню умов праці в виробничих приміщеннях.

 

 

  Не залишається осторонь керівництво підприємства і від міських проблем. Скажімо, 06 травня силами працівників ІПЗ відновлено пам’ятник Волоху П.В. Кілька разів вандали руйнували огорожу пам’ятника.

  

    Не так давно вандали знову зруйнували та вкрали фрагменти огорожі. Влада міста звернувся до адміністрації ІПЗ з проханням допомогти у виготовленні та встановленні огорожі, на що директор заводу Сергій Філоненко залюбки відгукнувся.

Хочеться сподіватись, що більше ніхто не наважиться руйнувати найголовніші пам’ятки історії нашого міста.

   

   (Джерело : офіційний сайт міста Ізюм. Відеоматеріал про подію розміщено на каналі YouTube.   Довідково : Генерал-лейтенант Волох Петро Васильович - командувач бронетанковими військами Південно-Західного фронту. 25 серпня 1943р. під час жорстоких боїв на ізюмській землі П.В.Волох загинув при нальоті авіації супротивника. Саме на місці загибелі у 1950 році був встановлений пам’ятник герою.)

 

  

Тож, до свого 92 річчя ДП ІПЗ підійшло гідно, ретельно додавши здобутки до загальної скарбнички досягнень і в  цей знаменний день бажаємо всьому колективу здоров’я, нових творчих здобутків, наснаги та натхнення під час виконання виробничих завдань, впевненості в майбутньому, фінансової стабільності та затишку в родинному колі.

 

 

   Зі святом!

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua