Баннер
Главная Новини Чітко тримаючи приціл - Ізюмські прилади на «IDEX-2015».
Чітко тримаючи приціл - Ізюмські прилади на «IDEX-2015».
Автор: Пресс-служба   
12.03.2015 13:56

   

   На ДП «Ізюмський приладобудівний завод» підбито підсумки участі в складі об’єднаної експозиції ДК «Укроборонпром» в  Міжнародній виставці військової техніки «IDEX-2015» (Абу-Дабі, ОАЕ), що відбулася з 22 по 26 лютого 2015 року.

 

   Під головуванням Генерального директора ДК "Укроборонпром" Романа Романова відвідувачам виставки, серед яких був і Президент України Петро Порошенко, в рамках експозиції була продемонстрована сучасна конкурентоспроможна продукція підприємств  вітчизняного ВПК.

 

   Серед інших, було представлено і продукцію Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод».

 

   Зокрема, Ізюмські прилади, що входять до системи керування вогнем, презентовано в зразках бронетранспортера БТР-3Е1, нового серійного автомобіля «Дозор-Б» , переносного протитанкового комплексу «СКІФ» та легкого протитанкового комплексу  «КОРСАР».

 

   Саме для прискорення реалізації програми імпортозаміщення «УКРОБОРОНПРОМ» провів стратегічні переговори з представниками провідних світових компаній.

 

   Відтепер «Ізюмський приладобудівний завод» братиме участь у спільних проектах з арабськимиболгарськими та німецькими виробниками оптико-електронної продукції. З низкою країн досягнуто домовленості про постачання комплектуючих.
 

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua