gototopgototop

 

Баннер
Главная Новини На ДП ІПЗ відзначено кращих!
На ДП ІПЗ відзначено кращих!
Автор: Пресс-служба   
20.08.2014 14:51

    Ця кропітка та відповідальна праця традиційно проводиться раз на рік та завершується напередодні Дня незалежності України.

 

   Серед працівників 34-х підрозділів заводуце майже 1000 заводчан) обрано 31-го переможця.

 

   Фото найкращих працівників 2014 року розміщено на дошці пошани заводу та до трудової книжки робітника зроблено відповідний запис.

 

   На почесному місці кожного підрозділу, в якому обрані кращі люди заводу, розміщено фото-версію «Дошки пошани-2014».

 

П.І.Б.

посада

1

Безверхий Сергій Андрійович

начальник бюро ремонту засобів виміру та обслуговування систем автоматики та інформаційно-вимірювальних систем технологічного устаткування відділу стандартизації, метрології та сертифікації

2

Бєсєдін Володимир Васильович

слюсар-ремонтник 6-го розряду цеху оптичного скловаріння та обробки скла № 1

3

Богдан Сергій Станіславович

машиніст насосних установок 5-го розряду енергосилового цеху № 51

4

Водолазський Віталій Вікторович

налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням 5-го розряду механічного цеху № 14

5

Деміденко Анатолій Григорович

муляр 3-го розряду адміністративно-господарського відділу

6

Іванчук Єкатерина Федорівна

полірувальник оптичних деталей 5-го розряду оптичного цеху № 15

7

Ільїн Микола Миколайович

електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 6-го розряду енергосилового цеху № 51

8

Ільченко Павло Іванович

начальник енергосилового цеху № 51

9

Ісіченко Анатолій Петрович

провідний інженер-технолог бюро технологічного № 3 СКТБП

10

Кононова Олена Миколаївна

інженер-технолог III категорії в бюро розробки технологічних процесів обробки та навару скла відділу головного технолога скловарного виробництва

11

Кравчик Маріанна Володимирівна

інженер з організації та нормування праці відділу організації праці та заробітної плати

12

Лапін Володимир Іванович

фрезерувальник 5-го розряду механічного цеху № 14

13

Литовченко Тетяна Михайлівна

технік з ведення конструкторської документації
II категорії СКТБП

14

Лук’яненко Зоя Федорівна

гальванік 3-го розряду оптичного цеху № 15

15

Льозна Тетяна Миколаївна

контролер робіт на металопокриттях 3-го розряду відділу технічного контролю

16

Ляшенко Олена Миколаївна

інженер з автоматизованих систем керування виробництвом II категорії відділу інформаційного забезпечення

17

Максимова Наталія Павлівна

економіст планово-економічного відділу

18

Мандзюк Ольга Миколаївна

інженер-технолог складального цеху № 10

19

Медловець Світлана Олексіївна

ливарник пластмас 4-го розряду ливарно-механічного цеху № 8

20

Назаров Василь Васильович

скловар (горшкових скловарних печей) 5-го розряду
цеху оптичного скловаріння та обробки скла № 1

21

Нєвров Юрій Іванович

диспетчер виробничо-диспетчерського відділу

22

Пасічник Іван Іванович

фрезерувальник 6-го розряду інструментально-механічного цеху № 13

23

Першина Тетяна Анатолівна

старший касир фінансового бюро

24

Соколик Інна Валеріївна

лаборант хімічного аналізу 5-го розряду центральної заводської лабораторії

25

Сумець Леонід Іванович

водій навантажувача 3-го розряду відділу збуту та маркетингу

26

Топтун Михайло Васильович

провідний інженер-конструктор СКТБП

27

Федоров Юрій Володимирович

старший майстер виробничої дільниці (горшкових скловарних печей) цеху оптичного скловаріння та обробки скла № 1

28

Чувпило Юрій Геннадійович

водій автотранспортних засобів I-го класу транспортного цеху № 12

29

Шевченко Галина Миколаївна

інженер з підготовки виробництва відділу матеріально-технічного постачання та комплектації

30

Щоголев Микола Семенович

кварцоплавильник 4-го розряду дільниці вогнетривких виробів із шамотних мас № 58

31

Юрєнєва Наталія Вікторівна

оператор прецизійної фотолітографії 5-го розряду оптичного цеху № 15

 

On-line консультация

My Status

Контакты

64300, Украина, Харьковская обл.

г. Изюм пр. Ленина 66. тел.: +38 05743 21078

E-Mail: ipz@ipz.com.ua Web: www.ipz.com.ua