Баннер
Главная Новини Ізюмські скловари за 2013 рік збільшили обсяги реалізації продукції скловаріння на 35%.
Ізюмські скловари за 2013 рік збільшили обсяги реалізації продукції скловаріння на 35%.
Автор: Пресс-служба   
03.02.2014 08:23

    Якщо за 2012 рік цей показник складав більше 11 млн. грн., то за 2013 рік він перевищив 15 млн. грн.

 

   ДП ІПЗ ( що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром») - єдине в Україні підприємство, що виробляє вітчизняне оптичне скло. На пострадянському просторі завод традиційно посідає гідне місце серед лідерів підприємств оптичної промисловості. Тому стабільне функціонування та подальший розвиток скловарної складової підприємства є однім з пріоритетів діяльності ДП ІПЗ.

 

   Перш за все, оптичне скло Ізюмського виробництва в повній мірі задовольняє власні потреби напрямку приладобудування на ДП ІПЗ. Тісна співпраця скловиробників та приладобудівників в рамках одного підприємства дозволяє оперативно проектувати та створювати сучасні прилади, як цивільного так і військового призначення. По-друге, різноманітні марки Ізюмського оптичного скла добре знайомі широкому загалу як в Україні так і за її межами.

 

  

     Географія споживачів ізюмського оптичного скла - майже всі країни світу. Серед них - Російська Федерація, Республіка Білорусь, країни Європи, Америки та Азії. Контрактні зобов’язання заводу стосуються як марок скла, що традиційно виробляються підприємством, так і замовлень на оптичні вироби зі спеціальними характеристиками. Запорукою виконання таких замовлень є постійно триваюча на ДП ІПЗ успішна робота по вдосконаленню існуючих та розробці нових оптичних середовищ і технологій їх виробництва.

 

    В жовтні минулого року міжнародним сертифікатом компанії «Бюро Верітас» (BureauVeritasофіційно підтверджено, що система управління якістю ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» відповідає вимогам стандарту  ISO9001:2008 у сфері виробництва оптичних приладів, а також виробництва оптичного скла (заготовок і деталей). Відповідність вимогам  ISO9001:2008 -це той показник, який надає можливість входження до різноманітних світових ринків, це свідчення певного міжнародного рівню надійності та добротності підприємства.

 

   Скажімо, нещодавно одна з американських компаній замовила на ДП ІПЗ оптичне скло марки ЖС20. Американські дослідження метрологічних комплексів свідчили, що  серед продукції світових оптичних компаній найбільш повно вимогам замовника відповідає лише Ізюмське оптичне скло. Наразі, скловиробники ДП ІПЗ наполегливо працюють над виконанням цього іноземного замовлення. Адже швидке та якісне його виконання дозволить ізюмчанам вкотре підтвердити свій високий професіоналізм та відповідність сучасним світовим стандартам.

 

   Безупинно на ДП ІПЗ триває робота по вдосконаленню можливостей застосуванню різноманітних марок скла в світлосильних оптичних системах. Так, нещодавно, фахівцями заводу запропоновані декілька варіантів застосування оптичного скла марки СТК19.

 

   Застосування скла означеної марки полегшує розробнику створення світлосильних оптичних систем з високою якістю зображення. Скло марки СТК19 не схильне до впливу вологої атмосфери і відносно стійко до дії плямувальних агентів. Крім того, на ДП ІПЗ розроблена технологія виробництва скла марки СТК119, що має радіаційно-оптичну стійкість, а його  оптичні властивості аналогічні склу марки СТК19.

 

   Наведені приклади лише частково характеризують потужності та динаміку розвитку скловарної складової підприємства.

 

   Наразі, завод має всі можливості не тільки для розширення номенклатури оптичних виробів, але й з року в рік збільшує обсяги реалізації такої продукції.

 

   Підготував Р. Карпюк

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua