Баннер
Главная Новини На ДП ІПЗ відновлено традицію проведення шахових турнірів.
На ДП ІПЗ відновлено традицію проведення шахових турнірів.
Автор: Пресс-служба   
11.12.2013 15:18

    Суботнього дня 7 грудня 2013 року шанувальники шахів поспішали до Ізюмського міського будинку культури. Адже саме цього дня о 10 годині розпочалася відкрита першість ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» з швидких шахів.

 

   Слід відзначити, що, історично, команда шахістів Ізюмського приладобудівного заводу постійно приймала участь в міжзаводських, міських та обласних змаганнях, захищаючи престиж підприємства та посідаючи призові місця. Імена переможців публікувалися в пресі, а учасники змагань мали пристойну кваліфікаційну та виробничу мотивацію.

 

   Після реєстрації, більше двох десятків учасників виборювали звання найкращого. Правила проведення турніру передбачали участь у змаганнях не тільки працівників ДП ІПЗ, але і всіх небайдужих до шахів. Тож у спортивному двобої зустрілися представники не тільки різних вікових категорій, але й різного шахового рівня та досвіду.

 

   Суддівська колегія під головуванням Боярінцева Віктора Леонідовича ретельно слідкувала за дотриманням правил проведення турніру.

 

   Цілі першості були спрямовані на підвищення соціальної активності робітників, ветеранів заводу та прихильників шахів; направлені на популяризацію шахів та здорового способу життя.

 

   Перспективним майбутнім ізюмських шахових баталій  визнано учасників-школярів : Ковшова Никиту (ЗОШ № 3), Сальникова Іллю (ЗОШ № 5) та Холодова Юрія (ЗОШ № 6). Завдяки першості, у молоді з’явилася можливість відчути атмосферу спортивної боротьби, поспілкуватися з майстрами шахової дошки та збагатити свій досвід. Жіночою окрасою турніру беззаперечно названо гру Демченко Аліни Семенівни-колишньої працівниці Ізюмського приладобудівного заводу, що і на пенсії не полишає прагнення до шахів.

 

   До речі, напередодні велика кількість шахістів ні хвилини не вагалася щодо участі в турнірі після того, як дізнавалася, що змагання будуть проходити під патронатом ДП ІПЗ. На протязі 20-ти останніх років першості такого плану на підприємстві не проводилися. Завдяки відновленій історичній традиції, свою майстерність змогли продемонструвати не тільки працівники підприємства, але й його ветерани; всі ті, хто пам’ятає та приймав участь у створенні потужного шахового осередку на заводі, а серед них є і кандидати і майстри спорту по шахам.

 

   За підсумками семи турів змагань, шаховим чемпіоном заводу визнано працівника цеху № 10 Липового Сергія Павловича. Друге місце посів представник відділу № 58 Баранник Олексій Анатолійович, а третю сходинку п’єдесталу заводських  переможців  зайняв працівник цеху № 10 Тихомиров Владислав Юрійович.

 

   В загальному заліку найбільшу кількість балів набрав Іваненко Юрій, другим фінішував Орлов Володимир, а третімКривошеєнко Володимир.

 

   Всі переможці отримали медалі, дипломи та цінні подарунки від керівництва заводу. Крім цього, на церемонії нагородження директор заводу Корево Г.С. вручив пам’ятні заохочувальні призи трьом школярам-юним шахістам  та єдиній жінціучасниці турніру. Керівником заводу, головою профспілкового комітету підприємстваголовним суддею змагань висловлено сподівання, що такі змагання стануть більш масовими.

 

   Підготував Р. Карпюк. Фото автора.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua