Баннер
Главная Новини ДП ІПЗ відсвяткував десяту річницю професійного свята – Дня скловиробника.
ДП ІПЗ відсвяткував десяту річницю професійного свята – Дня скловиробника.
Автор: Пресс-служба   
26.11.2013 14:34

   

 

   Щороку 19 листопада на державному рівні скловиробники та представники скляної промисловості святкують своє професійне свято – День скловиробника. Саме в цей день на ДП ІПЗ вшановують всіх, хто причетний до створення вітчизняного оптичного скла. Символічно, що в рік 90 річчя підприємства святкові заходи вийшли за межі заводу та відбулися на загальноміському рівні в стінах Ізюмського міського палацу культури.

 

   О 13-30 для гостей свята відчинила двері виставка Ізюмського оптичного скла та виробів з нього. Поряд з різноманітними оптичними деталями експонувалися новітні зразки приладів Ізюмського приладобудівного заводу. Відвідувачі мали можливість не тільки ознайомитися з продукцією підприємства, але й поспілкуватися з керівництвом заводу, погортати сторінки підшивок багатотиражки «Дзержинець» та отримати сувенір з Ізюмського оптичного скла на пам'ять.

 

   О 14 годині розпочалися святкові заходи на сцені Палацу культури. Ізюмський міський голова Божков О.А.  та директор заводу Корево Г.С. привітали присутніх та провели церемонію нагородження.

 

   Почесними грамотами Державного концерну «Укроборонпром» було відзначено Мартіросову Любов Миколаївну, Скічко Анатолія Івановича, Бережного Романа Сергійовича та Щоголева Миколу Семеновича.

 

   Почесні грамоти з відзнакою Харьковської обласної держадміністрації отримали Короткий Олександр Олександрович, Сльота Сергій Миколайович, Холін Олексій Костянтинович та Каранда Сергій Олександрович.

 

   Подяками Ізюмського міського голови було нагороджено 11 працівників ДП ІПЗ. Серед них : Серьогіна Наталія Петрівна, Карпенко Валентина Миколаївна, Баранник Олексій Анатолійович, Шевченко Олександр Андрійович, Прядка Іван Іванович, Тамаревський Володимир Іванович, Денисенко Володимир Романович, Бондар Надія Георгіївна, Юрчук Людмила Петрівна, Терентій Василь Миколайович та Луговкіна Тетяна Миколаївна.

 

   Від керівництва заводу нагороджені отримали цінні подарунки.

 

   Почесні грамоти від Харківської обласної організації профспілки робітників оборонної промисловості України отримали Безрук Світлана Сафонтіївна, Нелюбов Микола Михайлович та Терещенко Тетяна Григорівна.

 

   Історичний нарис про завод презентувала колишній директор заводського музею Левченко Лариса Василівна, а про поточний стан справ та перспективи оптичної складової підприємства розповіла головний технолог скловарного виробництва Конрадій Віра Олександрівна.

 

   Зусиллями працівників ДП ІПЗ в співпраці з Ізюмським міським відділом культури та інструментальним тріо «Доміно» всі присутні отримали безліч позитивних емоцій під час святкового концерту.

 

   Підготував Р. Карпюк

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua