Баннер
Главная Новини За 9 місяців 2013 року ДП ІПЗ отримало майже 13,2 млн. грн. від реалізації продукції оптичного скловаріння.
За 9 місяців 2013 року ДП ІПЗ отримало майже 13,2 млн. грн. від реалізації продукції оптичного скловаріння.
Автор: Пресс-служба   
15.10.2013 14:56

   

   Порівняння річного показника минулого року майже в 8 млн.грн. з показником за 9 місяців поточного року майже в 13,2 млн.грн. свідчить про суттєве зростання потужності скловарної складової підприємства.

 

   Таке зростання стало можливим завдяки успішному поєднанню програми модернізації напрямку оптичного скловаріння і оновленої маркетингової стратегії підприємства. З одного боку, триває розпочатий на початку року  процес покращання показників роботи скловарного комплексу за рахунок удосконалення технологічних процесів виробництва сировинного скла. З іншого боку, відділ маркетингу та збуту збільшив об’єм контрактних зобов’язань заводу в розрізі оптичного скла за рахунок оптимізації процесу ціноутворення та лояльності у ставленні  до замовників.

  

   Такі кроки дозволили  ущільнити графік завантаження печі, тим самим  збільшивши випуск оптичної продукції та суттєво зменшивши показник простою («холостого ходу»). Вироблена таким чином оптична продукція швидше доставляється споживачеві, що в свою чергу є запорукою надходження коштів на підприємство.

 

   До речі, всі роботи в даному напрямку підприємство провело та продовжує проводить власними силами та коштом, без залучення додаткових кредитних та сторонніх ресурсів.

 

   Стрімке зростання обсягів скловарного виробництва спонукає підприємство вже зараз замислюватися над пошуком додаткових виробничих потужностей. Найбільш імовірним  є варіант відновлення та пуску в експлуатацію другої скловарної печі.

 

   Наразі, ДП ІПЗ продовжує реалізацію заходів, направлених на оптимізацію виробництва, і в цьому сенсі зростання виробничих та економічних показників, зокрема показників скловарної складової, вкотре підтверджує вірність обраної стратегії розвитку.

 

   Підготував Р. Карпюк

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua