Баннер
Главная Новини Вперше за останні дев’ятнадцять років на ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» проведено заводський турнір з міні-футболу.
Вперше за останні дев’ятнадцять років на ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» проведено заводський турнір з міні-футболу.
Автор: Пресс-служба   
24.07.2013 16:19

    Першість приурочено до 90-річчя підприємства. Головний приз - перехідний кубок від директора заводуЗа підсумками десяти матчів першості визнано найкращих.

 

   Управління з питань фізичної культури, спорту та туризму м. Ізюма кращим бомбардиром визнало Живенко Олександра , а кращим гравцем турніру Приходченко Антона.

   Директор заводу званням кращого бомбардира відзначив Ібрагімова Мохдіна, а кращого гравцяЖовніра Андрія. Додатково керівником підприємства були нагороджені Липовий Сергій як кращий голкіпер турніру та Вітко Артем як кращий «блукаючий» форвард. До речі Артем отримав і приз глядацьких симпатій /скляний м’яч/ від керівника групи підтримку оптичного цеху.

  

   В загальному заліку беззаперечну перемогу та перехідний кубок турніру виборола команда заводоуправління. Друге місце посіли футболісти ливарно-механічного цеху № 14, а третю сходинку турнірного п’єдесталу зайняла команда оптичного цеху № 15.

 

 

    Командам переможцям та відзначеним гравцям вручено дипломи управління з питань фізичної культури, спорту та туризму м. Ізюма та грамоти директора заводу. Всім командам, що прийняли участь у першості, вручено заохочувальні призи від директора заводу.

 

   Окремим призом відзначено найактивнішу групу підтримки - прихильників футболістів оптичного цеху № 15. А всі вболівальники, окрім можливості спостерігати за яскравим дійством, залюбки поласували солодким призом від керівництва ДП ІПЗ – морозивом.

 

   Хронологія турніру розпочалася 3 липня 2013 року коли на спортивному майданчику зі штучним покриттям, що розташований поблизу Міського Будинку культури, відбулися перші дві гри першого туру футбольної першості. Серед учасників - команди цехів № 7, 10, 14 і 15 та команда заводоуправління.

 

   Протягом п’яти турів – 3, 8, 10, 15 та 17 липня гравці визначали найсильніших. В кожному турі було проведено по дві гри : о17 та 17-45 годині.

 

   

   Підтримували улюблені команди на полі члени сімей гравців, колеги по цеху, ветерани підприємства та небайдужі до спорту мешканці міста.

 

   Особливо залюбки за футболістів вболівала малеча. Дітлахи мали змогу побавитись з м’ячем на спортивному майданчику в перервах та перед початком матчів, а деякі маленькі учасники навіть асистувала судді під час турніру.

   Керівництвом підприємства та членами оргкомітету були створені всі належні умови як для гравців так і для вболівальників під час проведення першості.

 

   Емоційну підтримку кожній команді забезпечували групи підтримки, а в разі потреби необхідну первинну допомогукваліфікований медичний працівник.

 

   Прес-служба підприємства забезпечила своєчасну інформаційну підтримку турніру та сповіщала працівників заводу і мешканців міста про поточний стан справ першості, лідерів, розклад матчів, тощо. Всі футбольні баталії фільмувалися і кожний приладобудівник-учасник змагань мав змогу медіа-матеріали турніру долучити до власного фото/відео архіву.

 

   Завдяки підтримці начальника управління з питань фізичної культури, спорту та туризму м. Ізюма Козлова Ю.О. турнір проходив на спортивному майданчику зі штучним покриттям. А за сприяння управління культури перед початком матчів вболівальники мали змогу насолодитися музичними композиціями на футбольну тематику, трансляція яких проводилася з Міського палацу культури .

 

   Заводське футбольне свято 2013 року відбулося. Маємо всі сподівання на продовження спортивних досягнень приладобудівників. Наразі, підприємство вкотре продемонструвало готовність та наявність можливостей не тільки для продуктивної праці, але й для проведення масових яскравих дійств.

  
   Прес-служба ДП ІПЗ. /Підготував Р. Карпюк. Фото автора та О. Ляшенко/.
 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua