Баннер
Главная Новини На ДП ІПЗ виготовлено два комплекти стендового обладнання оперативної перевірки приладів систем керування вогнем.
На ДП ІПЗ виготовлено два комплекти стендового обладнання оперативної перевірки приладів систем керування вогнем.
Автор: Пресс-служба   
16.07.2013 10:24

Стендове обладнання є невід’ємною частиною устаткування універсальної контрольно-перевірочної машини (УКПМ) на базі автомобіля КРАЗ, яка використовується для оперативної перевірки в умовах будь-якої складності параметрів функціонування приладів систем керування вогнем.

А саме : оптичних денних та нічних приладів спостереження, оптико-електронних денних та нічних приладів спостереження, комбінованих приладів спостереження, оптичних та оптико-електронних прицілів, оптико-електронних приладів наведення ракет, що входять до складу систем керування вогнем озброєння та військової техніки.

Натепер за допомогою одного комплекту стендового обладнання можливо оперативно перевірити параметри приладів систем керування вогнем найбільш поширених зразків бронетехніки. Зокрема, сучасних бронетранспортерів, в тому числі БТР-3Е1, БТР-4Е, тощо.

 

 

Стендове обладнання дозволяє проводити постійний та оперативний контроль параметрів з метою забезпечення безаварійного функціонування та подовження життєвого циклу як окремих приладів так і всієї системи керування вогнем в цілому, а також направлене на виявлення приладів, що вийшли з ладу для їх подальшої заміни та ремонту.

 

На фото :

- внутрішній вид КУНГового простору УКПМ з приладами стендового комплекту,

- зовнішній вигляд УКПМ.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua