Баннер
Главная Новини Щоб було і приємно і корисно.
Щоб було і приємно і корисно.
Автор: Пресс-служба   
20.06.2013 13:35

Під час літніх канікул дозвілля дітлахів зазвичай різноманітне. Батьки намагаються впорядкувати вільний час дітей, докладають зусиль, щоб відпочинок був не тільки приємним, але змістовним і корисним.

Традиційним місцем літнього відпочинку ізюмських дітей є  дитячий оздоровчий табір «Орлятко». З 50 дітлахів першої зміни, що розпочалася 12 червня, четверо - це діти працівників Державного підприємства «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД». Друга зміна табору буде представлена не менше ніж 24 школярами, батьки яких працюють на ДП ІПЗ.

Цього року загальна вартість путівки на одну зміну (три тижні) дорівнює майже 2400 грн. А приладобудівники сплачують за таку путівку всього близько 150 грн. Різниця відчутна і можлива завдяки плідній співпраці керівництва заводу з Фондом соціального захисту та профспілковим комітетом підприємства.  В цьому сенсі ДП ІПЗ чи не єдине підприємство на території Ізюмщини, на якому оздоровлення дітей в таборі «Орлятко» для працюючих батьків коштує не більше 10 відсотків від вартості путівки. Слід підкреслити, що збереженню такого напрямку соціальної сфери заводу приділяється значна увага.

 

Підприємство не стоїть осторонь від дозвілля дітей, що на літніх канікулах залишилися в Ізюмі. Організовані шкільні групи мають можливість побувати на ДП ІПЗ.

Найбільшу цікавість маленьких відвідувачів заводу викликають екскурсії та експонати музею історії та трудової слави підприємства.

 

Скажімо, нещодавно учні 2-3 класів ЗОШ №4 переконалися в цьому особисто. Сторінки експозиції занурили школярів у далеке минуле, у часи становлення скловарного та приладобудівного виробництва на Ізюмщині, розповіли про бойові та трудові подвиги заводчан, про етапи відновлення, розбудови  та сьогодення підприємства.

 

Серед малечі були внуки та діти приладобудівників і, сподіваємося, що саме такі екскурсії допомогли їм довідатися про місце роботи своїх батьків та близьких більш детально .

 

Кульмінацією заходу стала можливість доторкнутисябуквальному сенсі) до продукції підприємства, до виробів, приладів та зразків продукції заводу. Зазвичай хлопці не оминали стенди з приладами військової техніки, а дівчат більше цікавили вироби зі скла. Наостанокфото на пам’ять, подяка організаторам змістовного заходу і безліч нових корисних вражень.

 

Тож в традиції долучати маленьких ізюмчан до славетної історії рідного краю ДП ІПЗ посідає гідне місце. Наразі, на підприємстві для цього створені всі умови.

 

Підготував Р. Карпюк

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua