Баннер
Главная Новини «IDEF-2013».
«IDEF-2013».
Автор: Пресс-служба   
28.05.2013 15:16

    З 7 по 10 травня 2013 року представники ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» в складі делегації ДК «Укроборонпром» прийняли участь в 11-й Міжнародній виставці військової техніки «IDEF-2013» (м. Стамбул, Туреччина).

 

   Директор ДП ІПЗ  Г.С. Корево : "Перспективність участі в «IDEF-2013» для ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» як складової частини ДК «Укроборонпром» в першу чергу пов’язана з можливістю чергової презентації продукції підприємства на міжнародному ринку.

   Слід відзначити, що завод постійно приймає участь у подібних заходах. Зокрема, у березні представники підприємства відвідали виставку «Фотоніка-2013» (м. Москва), а на червень поточного року запланована участь делегації ДП ІПЗ у міжнародному салоні в Ле-Бурже (Франція).

   Участь у таких заходах - це можливість продемонструвати новітні розробки та продукцію підприємства, ознайомитися з конкурентним середовищем, відстежити світові тенденції, провести перемовини з вже існуючими та потенційними партнерами. Наразі ефективність участі в подібних виставках, особливо міжнародного значення,  підтверджено домовленостями та контрактами."

 

 

   

 

   Заступник директора заводу-головний конструктор В.В. Коваленко : «Питома вага української експозиції на «IDEF-2013» була представлена системами високоточного озброєння включно з протитанковими ракетними комплексами. Невід’ємною складовою таких систем є розробки та продукція державного підприємства «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД».

 

   На мою власну думку - українські зразки вигідно відрізнялися від аналогів з інших країн зокрема високою якістю та точністю наведення протитанкової ракети. Зважаючи на досить жорстку конкуренцію на ринку озброєнь це надає продукції українського ВПК суттєвих переваг, а виробникам не дозволяє зупинятися на досягнутому та вимагає постійних інвестицій у розвиток інтелектуальної та виробничої складових підприємства».

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua