Баннер
Главная Новини ДП ІПЗ відсвяткував 90річчя !
ДП ІПЗ відсвяткував 90річчя !
Автор: Пресс-служба   
22.05.2013 15:57

   

    15 травня поточного року в Міському Палаці культури відбулися урочистості та концерт з нагоди 90 річниці підприємства.

    13 травня 1923 року фахівцями заводу було виготовлено перше вітчизняне скло, що відповідало світовим оптичним константам. Саме цей день і став Днем народження заводу.

 

   Святкову подію залюбки відвідали ветерани підприємства, приладобудівники, ізюмчани та гості міста.

 

 

   Задовго до початку концерту розпочала свою роботи виставка продукції Ізюмського приладобудування та скловаріння. Експонати виставки користувалися жвавим інтересом у відвідувачів – приладобудівники, причетні до створення ділилися спогадами, ізюмчани (особливо молодь) із задоволенням долучилися до історії та сучасності підприємства.

 

   Святковий захід розпочався з привітань керманичів міста та заводу, лунали слова подяки ветеранам, побажання добробуту, процвітання та творчої наснаги. Хвилиною мовчання та квітами до композиції «Пам'ять» присутні вшанували загиблих в роки Великої Вітчизняної Війни приладобудівників та ветеранів підприємства, яких вже нема серед живих.  

 

   Трудовий колектив заводу та найкращі його представники були нагороджені відзнаками Харківської обласної адміністрації, обласної ради профспілок, Ізюмського міського голови та директору заводу.  Для всіх присутніх творчі колективи Ізюмщини подарували концертну програму «Заводська прохідна».

 

    Керівництво та трудовий колектив заводу щиро дякують  всім, хто приймав участь у створенні та проведенні свята, а особливо Ізюмському міському відділу культури, працівникам Міського палацу культури та творчим колективам нашого міста.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua