Баннер
Главная Новини На ДП ІПЗ планують провести глибоку модернізацію горшкової скловарної печі.
На ДП ІПЗ планують провести глибоку модернізацію горшкової скловарної печі.
Автор: Пресс-служба   
10.04.2013 08:14

    Майже 20 років піч Ізюмського заводу зазнавала лише періодичних технічних оглядів та незнач­них робіт. З початком 2013 року цей підхід кар­динально змінився. Зміни зумовлені виконанням ДП ІПЗ підвищених вимог ДК «Укроборон­пром» до якості продукції підприємств концерну.

 

   Наче до живої істоти звертається до горшкової печі заводу головний технолог по скловарінню Віра Олександрівна Конрадій під час варки скла. Адже саме вона в повній мірі усвідомлює величезну відповідальність в процесі перетворення сукупності окремих компонентів в оптичне скло відповідної марки. А питома вага успіху варки скла залежить від оптимального функціонування горшкової печі. Тому до кінця серпня 2013 року на ДП ІПЗ планують провести глибоку модернізацію горшкової скловарної печі.

 

   « Сьогодні саме ця піч є скловарним «серцем» заводу. І як кожне серце, потребує уваги, догляду та піклування » - зазначає в.о. першого заступника директора за­воду  В.В. Коваленко.

 

   На початку поточного року вже профінансований перший етап модернізації, а безпосереднє втручання фахівців в ро­боту печі заплановане на серпень 2013 року. Наразі триває підбір відповідної апарату­ри, матеріалів, устаткування. Збільшено на­вантаження на піч з метою створення запа­су оптичного скла на період модернізації.

 

   Проведення робіт замовлено у фахівців української профільної фірми. До речі, це характеризує ДП ІПЗ як підприємство, що підтримує вітчизняного виробника.

 

   Шлях постійного поліпшення якості Ізюмського оптичного скла має декілька скла­дових. Однією з яких є модернізація скло­варного технологічного устаткування. Зокре­ма суттєве покращання показників роботи скловарної печі, автоматизація процесів ке­рування та контролю режимами скловаріння, зниження енергоспоживання, заміна на сучасні (білий дінас) внутрішніх матеріалів тощо. Фактично скловарне «сер­це» заводу отримає сучасне «нове дихання».

 

   Такий крок дозволить Ізюмському приладобудівному заводу вкотре підвищити якість і розширити асортимент марок скла . Завдяки цьому продукція заводу, як складова частина вітчизняного оптичного скловаріння, оптико-механічного та електронно-оптичного приладобудування не тільки збільшить присутність на українському ринку, а й про­довжить опановувати світові оптичні обрії.

 

«Принаймні, – підсумовує В.В. Кова­ленко, - для успіху в цьому напрям­ку на ДП ІПЗ створені всі можливості».

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua