Баннер
Главная Новини Майже 8 млн. грн. виручки від реалізації продукції скловаріння отримало ДП ІПЗ за підсумками 2012 року.
Майже 8 млн. грн. виручки від реалізації продукції скловаріння отримало ДП ІПЗ за підсумками 2012 року.
Автор: Пресс-служба   
15.03.2013 08:44

    Про що свідчать ці цифри ?

 

    По-перше, і найголовніше, мова йде про те, що на Ізюмському заводі збережена можливість та потужності виробництва високоякісного вітчизняного оптичного скла. Неодноразово експерти галузі та ЗМІ акцентували уваги , що саме в Ізюмі працює єдине в Україні підприємство по виробництву оптичного скла.

 

    По-друге, в умовах ринкових відносин, саме завдяки високій якості, продукція заводу є унікальною та конкурентоспроможною. Про це, зокрема, свідчить великий перелік підприємств, які мають з Ізюмським заводом договірні стосунки. Цей перелік постійно оновлюється в напрямку збільшення. В лавах партнерів -  як вітчизняні так і закордоні компанії.

 

   Наприклад, одне з провідних українських підприємств в сфері оптики для науки та техніки нещодавно відновило партнерські стосунки з ДП ІПЗ. Певний час ці два окремих підприємства розвивалися двома окремими напрямками, але зрозуміли, що ефективний розвиток можливий тільки в тісній взаємовигідній співпраці.

 

  

  

   Знаковим є і той факт, що за Ізюмським оптичним склом все частіше звертаються іноземні фірми. Питома вага в загальному обсязі такої співпраці належить російським компаніям. Саме якість продукції ДП ІПЗ зумовила підписання нещодавно контракту з однією з російських фірм, яка спеціалізується на виготовлення ЕОПів (електронно-оптичних перетворювачів). Серед усіх можливих пропозицій вимоги замовника до оптичного скла найповніше задовольнила продукція  Ізюмських скловарів. Для цього замовлення була фактично створена нова унікальна марка скла. 

 

   До речі, успіху в процесі налагоджування партнерських стосунків між підприємствами (особливо територіально віддаленими) значною мірою сприяє використання на ДП ІПЗ сучасних Інтернет-технологій, зокрема сайту ipz.com.ua. Фахівцям заводу за короткий термін вдалося  звичайний сайт-«візитівку» перетворити на сучасний бізнес-інструмент, що ефективно доповнює традиційні методи ведення бізнесу.

 

    По-третє, ДП ІПЗ - єдиний завод в Україні, на якому власні потреби приладобудування забезпечено власною продукцією скловаріння в межах одного підприємства.

 

   Напрацювання Ізюмських скловарів – це колосальний вантаж досвіду, знань та навичок. Неодноразово фахівці заводу намагалися долучитися до науково-дослідних підрозділів та вишів з метою збереження досягнень українського оптичного скловаріння в межах класичної наукової практики. Нажаль, жодної зацікавленості з боку жодних державних профільних підрозділів не отримано. Пошук в цьому напрямку на ДП ІПЗ триває.

 

   І наостанок, Ізюмські скловари постійно докладають максимум зусиль по розширенню номенклатури , форм та марок оптичної продукції. На початку 2013 року ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД”  розпочало реалізацію оптичного скла в блоках стандартних розмірів. Попит на такий вид продукції вже підтверджено низкою замовлень.

 

   Підготував Р. Карпюк

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua