Баннер
Главная Новини Як добирають кадри на ДП ІПЗ /досвід співпраці з центром зайнятості/.
Як добирають кадри на ДП ІПЗ /досвід співпраці з центром зайнятості/.
Автор: Пресс-служба   
14.03.2013 11:49

    Коментар керівника апарату управління персоналомначальника відділу управління персоналом та кадрової роботи Н.І.Єсіної.

    Потреба підприємства в кадрах перш за все визначається вимогами виробництва та зумовлена завантаженістю заводу замовленнями. Слід також не забувати про вивільнення робочих місць працівниками, які досягли пенсійного віку. Інформацію про потребу ДП ІПЗ в працівниках та перелік кваліфікаційних вимог до кандидатів на посади завжди можна знайти в відділі кадрів підприємства, на стендах центру зайнятості, в ЗМІ.

   Стосовно центру зайнятості слід відзначити, що завод давно та плідно співпрацює з відповідними державними підрозділами по підбору кадрів, як роботодавець активно приймає участь у семінарах, ярмарках вакансій тощо. Це дає свої позитивні результати. В минулому році, скажімо, при підтримці Харківського обласного центру зайнятості було укладено вісім договорів з організації професійного навчання безробітних на базі ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД”. Згідно з умовами договору завод залучає безробітного на реальне робоче місце керуючись своєю потребою в фахівцях. Кандидата на посаду зараховують учнем. На період навчання на неї розповсюджуються всі права та обов’язки працівника. Через певний час учень опановує спеціальність і стає до роботи.

   Вигода взаємналюдина отримує роботу, а підприємство «вирощує» під цю роботу фахівця. Мова йде про добір кадрів виробничої складової діяльності підприємства.

   Скажімо, колишні безробітні, а нині фрезерувальники Г.І. Гребенюк та В.А. Рубан вже стали до роботи. Добігають кінця терміни професійного навчання майбутніх слюсарів механоскладальних робіт В.Ю. Щибрі, А.В. Сіпко, В.Ю. Душенко та інших. До речі, вже ставши до роботи, фрезерувальник В.А. Рубан додатково вчиться на слюсаря механоскладальних робіт.

   З лютого 2013 року до лав скловарів в якості учня приєднався один кандидат на посаду, а два - вже протягом місяця опановують професію оптика.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua