gototopgototop

 

Баннер
Главная Новини НА ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ ”ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД” ВІДРОДЖЕНО ТРАДИЦІЇ ЗАВОДСЬКОЇ ГАЗЕТИ.
НА ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ ”ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД” ВІДРОДЖЕНО ТРАДИЦІЇ ЗАВОДСЬКОЇ ГАЗЕТИ.
Автор: Пресс-служба   
01.02.2013 08:15

    З січня 2013 року на підприємстві почала виходити заводська газета «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИК».

 

   В першому кольоровому святковому номері розміщено інформацію про Новорічне свято для дітей працівників приладобудівного заводу, про новітні розробки підприємства та програму модернізації оптики для бронетехніки, деякі фінансово-економічні показники роботи заводу в минулому році, матеріал про найкращих Ізюмських приладобудівників тощо.

 

   Відродження заводської газетице ще один крок реалізації комплексної програми , направленої на розширення медіа простору висвітлення діяльності підприємства. Нагадаємо, що на підприємстві традиційно функціонує радіогазета, а з листопада минулого року до неї долучився оновлений сайт заводу ipz.com.ua.

 

   На шпальтах видання прес-служба підприємства планує висвітлювати діяльність ДП "ІПЗ" як флагману українського оптико-електронного приладобудування та виробництва оптичного скла, як складової частини ДК «Укроборонпром», як бюджетоутворюючого підприємства міста Ізюму. Особливу увагу заплановано приділяти новітнім розробкам, соціально-економічним показникам, суспільно-значущим подіям, всьому тому, чим живе та що важливе для заводу, чого він досяг і чого прагне.

 

On-line консультация

My Status

Контакты

64300, Украина, Харьковская обл.

г. Изюм пр. Ленина 66. тел.: +38 05743 21078

E-Mail: ipz@ipz.com.ua Web: www.ipz.com.ua