Баннер
Главная Новини ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» розпочав розробку комбінованої панорамної оптико-прицільної станції, стабілізованої в двох площинах (ОПС).
ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» розпочав розробку комбінованої панорамної оптико-прицільної станції, стабілізованої в двох площинах (ОПС).
Автор: Пресс-служба   
26.12.2012 08:30

    

     Розуміючи, що на даний час Україна не має власних ОПС такого класу, а використання світових зразків суттєво обмежено високою вартістю таких станцій, фахівці ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» планують власним коштом створити вітчизняну ОПС.

 

     Керуючись державними цільовими програмою поетапного розроблення і закупівлі нових зразків озброєння, в яких завод приймає участь як складова частина ДК «Укроборонпром», та опираючись на потужний конструкторський і виробничий потенціал,  підприємство має всі можливості для успіху в створені ОПС.

 

    Запланована тривалість робіт по створенню ОПС такого типу становить від 8 до 12 місяців.

 

    На сьогодні виконано 70% розробки робочої конструкторської документації.

 

     Слід відзначити, що грудень поточного року для підприємства насичений різноманітними програмами модернізації та інноваційними розробками, направленими на розширення переліку продукції підприємства, на створення нових та модернізацію вже існуючих зразків техніки військового та спеціального призначення.

 

 

     Першочергово Ізюмську інноваційну ОПС планується використовувати в системах керування вогнем легкоброньованої техніки . В подальшому заплановане розширення можливостей за рахунок введення лазерного каналу керування ракетою та використання ОПС в системах керування вогнем для гвинтокрилів.

 

     Підготував Р. Карпюк

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua