Баннер
Главная Новини ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» має всі можливості для модернізації електронно-оптичних приладів бронетехніки ТВНЕ-4Б, ТКН-1С, ТКН-3В та ТПН-1-49-23.
ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» має всі можливості для модернізації електронно-оптичних приладів бронетехніки ТВНЕ-4Б, ТКН-1С, ТКН-3В та ТПН-1-49-23.
Автор: Пресс-служба   
24.12.2012 11:11

До 31 січня 2013 року Державне підприємство «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» планує завершити роботи в рамках програми модернізації чотирьох типів електронно-оптичних приладів бронетехніки , а саме ТВНЕ-4Б, ТКН-1С, ТКН-3В та ТПН-1-49-23.

 

На даний час вже розроблена проектно-конструкторська документація та йде виготовлення дослідних зразків модернізованих приладів ТВНЕ-4БМ, ТКН-1СМ, ТКН-3ВМ та ТПН-1М-49-23.

 

Програма розроблена та втілюється в життя власним коштом підприємства.

 

З технічного боку сенс модернізації полягає в суттєвому покращанню основних показників приладів.

 

В стратегічному плані, при умові загальнодержавного використання, запровадження програми дозволить взяти на озброєння модернізовані електронно-оптичні прилади, тим самим підвищити боєздатність бронетехніки Українського війська.

 

 

Крім цього , експортний потенціал програми можливо реалізувати для електронно-оптичних приладів бронетехніки радянського зразку , яку мають на озброєнні інші країни світу.

 

Успішне виконання програмице ще один крок на шляху розширення можливостей Ізюмського приладобудівного заводу, чергове підтвердження потужного конструкторського та виробничого потенціалу підприємства.

 

Покращання показників приладів досягається шляхом заміні ЕОП нульового покоління на ЕОП 2++ або 3 покоління з відповідною заміною складальних одиниць і деталей.

 

Фактично , це модернізоване сучасне обладнання в корпусі приладів радянського зразку. Тобто, зовні , органи управління, габаритні розміри посадочних місць та загальний вигляд не змінюються. Це дозволяє швидко та без додаткових зусиль проводити демонтаж/монтаж, зберігає звичне розташування приладів на бронетехніці та не потребує перепідготовки особового складу.

 

Після проведених заходів по модернізації дальність бачення полотна рівної дороги і місцевості при нормальній прозорості атмосфери для ТВНЕ-4БМ буде не менше 200 м. Дальність бачення наземного об'єкта в пасивному режимі роботи для ТКН-1СМ буде становити не менше 400 м, для ТКН-3ВМ не менше 1200 м, а для ТПН-1М-49-23 не менше 1300 м.

 

Гарантійний термін служби приладів – не менше 10 років, температурний діапазон працездатності - від мінус 40 до плюс 50 °С.

 

Підготував Р. Карпюк

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua