Баннер
Главная Новини Пульс ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» (13.12.2012)
Пульс ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» (13.12.2012)
Автор: Пресс-служба   
14.12.2012 16:23

 

Станом на перше грудня 2012 року на підприємстві працювало 1268 чоловік. Статистика констатує, що чоловіків та жінок на заводі майже порівну. Вікова категорія переважної кількості працівників знаходиться в межах від 30 до 50 років. Це саме той вік, коли людина вже має певні життєві та трудові здобутки, прагне реалізувати свій особистий досвід в досягненні мети, максимально налаштована на працю.

 

Старші та досвідченні працівники заводу не тільки сумлінно виконують свої обов’язки, але й безперервно навчають молодь. Скажімо, найстаршим працівником-чоловіком підприємства є Картишев Віктор Гаврилович. В свої 76 років Віктор Гаврилович працює електромонтером. Налагоджувальник устаткування оптичного виробництва Чепурна Олександра Олексіівна в свої 69 років є найстаршою працівницею заводу.

 

Підприємство пишається і цінує досвід найстарших колег . Серед когорти найстарших слід відзначити 73-річних чоловіків : Соколика Миколу Микитовича (токаря), Скрипника Анатолія Анисимовича (розточувальника) та Нестеренко Олексія Ігнатовича (водія). Не відстають від чоловіків в професійній майстерності і 63-річні Головащенко Любов Іванівна (економіст з планування), Приходько Ганна Петрівна (шліфувальник) та Зонова Надія Вікторівна (інженер-конструктор).

 

Взагалі, найстаршою людиною, що має відношення до підприємства, є 82-річний Гребенюк Леонід Олександрович, Голова об’єднаної профспілкової організації.

 

Щойно розпочали свій трудовий шлях наймолодші представники заводу – це 20 річний Чувілко Володимир Олексійович та 21-річна Олексенко Євгенія Юріївна.

 

Підприємство завжди пишалося і пишається трудовими династіями та стимулює безупинний процес передачі досвіду від старших до наймолодших працівників. Передача досвіду від батька/матері до сина/доньки та формування трудових династій зафіксовано в 30 випадках. 30 сімейних пар (чоловік та дружина) знайшли своє трудове призвання саме на Ізюмському приладобудівному.

 

Особливої пошани заслуговує найчисельніша трудова династія підприємства – династія Приходченко. Голова родини, Василь Іванович та його дружина, Наталія Іванівна, пліч о пліч працюють на заводі з синами Антоном та Максимом і невісткою Анною.

 

Для двох працівників підприємства листопад та грудень поточного року став особливим. Віталій Хвостик став батьком доньки Каріни, а Ірина Волошина народила доньку Камілу.

 

На підприємстві безупинно триває професійний відбір та прийом на роботу фахівців. За листопад-грудень 2012 року до лав працівників заводу приєдналися 16 працівників, зокрема 3 інженера - електронщика, скловар, два фрезерувальники, юрист, два оптика, водій, економіст, шліфувальник та інші.

 

З метою залучення нових працівників підприємство давно та успішно співпрацює з Ізюмським міським центром зайнятості по відбору, перепідготовці та підвищенню кваліфікації майбутніх працівників на базі заводу. Наразі, один фахівець вже підготовлений та працює на заводі, а ще шість – проходять навчання. Тобто, для власних потреб створюються нові робочі місця та залучаються на них заздалегідь підготовлені фахівці.

 

Стабільність та висока заробітна плата кваліфікованих працівників – невід’ємні складові діяльності ДП «ІПЗ». Зважаючи на це, скажімо, деякі фахівці ДП «Завод ім. Малишева» розпочали перемови про можливість переходу до лав трудового колективу Ізюмського приладобудівного .

 

Минає 2012 рік. Звичайно, про підбиття підсумків говорити ще зарано, але все ж таки слід зазначити, що в поточному році підприємство вже має низку досягнень, по-перше, внутрішньозаводського значення і , по-друге, як складової частини Державного концерну «Укроборонпром».

 

Підготував Р. Карпюк

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua