Баннер
Главная Новини Казахське визнання Ізюмських приладобудівників.
Казахське визнання Ізюмських приладобудівників.
Автор: Пресс-служба   
11.12.2012 10:46

 

Прилади ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» в складі продукції ДК «Укроборонпром» на «KADEX-2012» черговий раз отримали міжнародне визнання.

 

В місті Астана (Казахстан) пройшла друга міжнародна виставка озброєння та військово-технічного майна «KADEX-2012». В виставці прийняли участь майже 250 компаній більш ніж з 20 країн світу. Україну на форумі представив ДК «Укроборонпром». До складу зразків озброєння було включено і прилади виробництва ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД».

 

 

 

Як зазначив кореспондент журналу «Оружие» Сергій Суворов, «ДК «Укроборонпром» доправив до Астани чимало натурних зразків. Крім виставлених на відкритій площадці бронетранспортера БТР-4, модернізованого Т-72UA4 і бронеавтомобіля «Дозор-Б», в павільйоні був представлений новий безлюдний бойовий модуль БМ-3 «Штурм», який призначений для встановлення на бронетранспортери та БМП».

 

Фахівці ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» зазначають, що до комплектації вищеозначеної техніки входять і прибори виробництва нашого підприємства.


Найбільша кількість спорядження Ізюмського виробництва знаходилась на бронетехніці. Зокрема , можливість спостереження фоно-цільової обстановки в умовах денної та зниженої освітленості і вимірювання дальності до обраної цілі забезпечував оптико-електронний модуль виробництва Ізюмського приладобудівного заводу ОЕМ-В. За допомогою приладу ПН-Б формувався відеосигнал цілі та поля керування ракетою. Прилад нічного бачення ТВН-5 дозволяв керування бронетехнікою вночі та в несприятливих умовах спостереження за дорогою, а можливість спостереження за місцевістю була реалізована фахівцями ДП «ІПЗ» за допомогою різноманітних приладів спостереження.

 

Жвавий інтерес на виставці викликав натурний зразок переносного ПТРК «Скіф». Розробники ПТРК зазначають, що однією з характерних властивостей комплексу є можливість ведення вогню по цілях з закритих позицій та з укриття. Для формування відеосигналу цілі і поля керування ракетою в промені лазера до складу ПТРК «Скіф» входить прилад ПН-і . Цей прилад виготовлено на Ізюмському приладобудівному заводі.

 

Взагалі, виставка «KADEX-2012» продемонструвала відмінні перспективи співпраці. Консолідація різних українських виробників в рамках створення найсучасніших зразків військового озброєння та техніки стала можливою завдяки об’єднуючий ролі ДК «Укроборонпром». Казахський форум вкотре підтвердив , що визнання міжнародної спільноти передусім базується на високій якості продукції. А таку якість підприємства вітчизняного ВПК, і зокрема ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД», демонструють постійно.

 

Підготував Р.Карпюк

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua