Баннер
Главная Новини TITAN 410 SD як приклад успішної інтеграції Ізюмських приладобудівників.
TITAN 410 SD як приклад успішної інтеграції Ізюмських приладобудівників.
Автор: Пресс-служба   
07.12.2012 16:18

       Нещодавно фахівці Державного підприємства  «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» долучилися до створення гіростабілізованої платформи TITAN 410 SD.

       Платформу було продемонстровано в рамках презентації продукції англо-італьянської компанії SELEX Galileo в вересні поточного року в м. Києві.

       Видання Defense Express зазначає, що цей захід є успішним прикладом інтеграції українських розробників і міжнародних компаній з метою збільшення експортного потенціалу вітчизняного  ВПК. І одним із співавторів цього успіху є Ізюмський приладобудівний завод.

       TITAN410 SD для нашого підприємстваце інтеграція лазерного ціле вказівника в турельну систему гвинтокрила типу «Мі». Слід підкреслити, що співпраця в цьому напрямку має потужний експортний потенціал, який можливо реалізувати в багатьох країнах світу, що мають на озброєнні гвинтокрили Мі-171 та Мі-24. Наразі, заплановано реалізацію першого проекту в інтересах Алжиру. І продукція ДП «Ізюмський приладобудівний завод» є невід’ємною складовою успіху цієї реалізації.

       Підготував Р. Карпюк

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua