gototopgototop

 

Главная
Новини підприємства


Вітання з Новим роком і Різдвом Христовим.
Автор: Пресс-служба   
28.12.2012 14:43

 

 

   Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком і Різдвом Христовим !

 

   Нехай ці прекрасні зимові свята, як вісники оновленого життя, нових мрій та сподівань, принесуть добро, мир, злагоду і впевненість у майбутньому.

 

   Щастя Вам, міцного здоров’я, яскравих подій і здійснення всіх найзаповітніших мрій.

 
ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» розпочав розробку комбінованої панорамної оптико-прицільної станції, стабілізованої в двох площинах (ОПС).
Автор: Пресс-служба   
26.12.2012 08:30

    

     Розуміючи, що на даний час Україна не має власних ОПС такого класу, а використання світових зразків суттєво обмежено високою вартістю таких станцій, фахівці ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» планують власним коштом створити вітчизняну ОПС.

 

     Керуючись державними цільовими програмою поетапного розроблення і закупівлі нових зразків озброєння, в яких завод приймає участь як складова частина ДК «Укроборонпром», та опираючись на потужний конструкторський і виробничий потенціал,  підприємство має всі можливості для успіху в створені ОПС.

 

    Запланована тривалість робіт по створенню ОПС такого типу становить від 8 до 12 місяців.

 

    На сьогодні виконано 70% розробки робочої конструкторської документації.

 

     Слід відзначити, що грудень поточного року для підприємства насичений різноманітними програмами модернізації та інноваційними розробками, направленими на розширення переліку продукції підприємства, на створення нових та модернізацію вже існуючих зразків техніки військового та спеціального призначення.

 

 
ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» має всі можливості для модернізації електронно-оптичних приладів бронетехніки ТВНЕ-4Б, ТКН-1С, ТКН-3В та ТПН-1-49-23.
Автор: Пресс-служба   
24.12.2012 11:11

До 31 січня 2013 року Державне підприємство «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» планує завершити роботи в рамках програми модернізації чотирьох типів електронно-оптичних приладів бронетехніки , а саме ТВНЕ-4Б, ТКН-1С, ТКН-3В та ТПН-1-49-23.

 

На даний час вже розроблена проектно-конструкторська документація та йде виготовлення дослідних зразків модернізованих приладів ТВНЕ-4БМ, ТКН-1СМ, ТКН-3ВМ та ТПН-1М-49-23.

 

Програма розроблена та втілюється в життя власним коштом підприємства.

 

З технічного боку сенс модернізації полягає в суттєвому покращанню основних показників приладів.

 

В стратегічному плані, при умові загальнодержавного використання, запровадження програми дозволить взяти на озброєння модернізовані електронно-оптичні прилади, тим самим підвищити боєздатність бронетехніки Українського війська.

 

 
Запрошення на Новорічну ялинку.
Автор: Пресс-служба   
21.12.2012 09:47

      22 грудня поточного року з 11 до 13 години на центральній площі Ізюмського приладобудівного заводу пройдуть Новорічні святкові заходи.

 

     До головної заводської ялинки Дід Мороз та Снігуронька запросять Ізюмських приладобудівників, дітей працівників заводу, гостей підприємства.

     Під час заходів прозвучать вітання від керівництва заводу та Державного концерну «Укроборонпром».

     Для створення максимально комфортних умов для учасників свята (зважаючи на низькі температурні показники)  дістатися до ялинки в цей день можна буде заводським автобусом, який курсуватиме по визначеному маршруту.

     Напередодні Новорічних свят всі діти працівників заводу (289  дітей віком до 14 років) гарантовано отримають «солодкі» подарунки.

     З них 271 дитина віком до 12 років ДОДАТКОВО до гарантованих отримає подарунки від керівництва Державного підприємства «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД».

 

     Веселих Новорічних свят !

 
Пульс ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» (13.12.2012)
Автор: Пресс-служба   
14.12.2012 16:23

 

Станом на перше грудня 2012 року на підприємстві працювало 1268 чоловік. Статистика констатує, що чоловіків та жінок на заводі майже порівну. Вікова категорія переважної кількості працівників знаходиться в межах від 30 до 50 років. Це саме той вік, коли людина вже має певні життєві та трудові здобутки, прагне реалізувати свій особистий досвід в досягненні мети, максимально налаштована на працю.

 

Старші та досвідченні працівники заводу не тільки сумлінно виконують свої обов’язки, але й безперервно навчають молодь. Скажімо, найстаршим працівником-чоловіком підприємства є Картишев Віктор Гаврилович. В свої 76 років Віктор Гаврилович працює електромонтером. Налагоджувальник устаткування оптичного виробництва Чепурна Олександра Олексіівна в свої 69 років є найстаршою працівницею заводу.

 

 
<< Первая < Предыдущая 41 42 43 44 45 Следующая > Последняя >>

Страница 43 из 45

Контакты

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua